متن تقدیر و سپاس از خیرین

لوح سپاس از خیر

بسمه تعالی
خیر عزیز و ارجمند جناب ....
سلام علیکم
احتراما بدینوسیله بعرض می رساند باعنایت به اینکه در ساخت مکتب فاطمه الزهرا همکاری و همیاری صمیمانه ای داشتید و از هیچ کوششی در هر زمینه مالی و جانی دریغ نورزیدید مراتب سپاس و قدردانی خویش را اعلام میدارم و به رسم یادبود این لوح سپاس تقدیم حضور عالی می گردد.
امیدوارم زندگیتان همیشه رنگ سبز را همراه داشته باشد
باتقدیم احترام وادب

لوح تقدیر از خیر

خیر محترم حوزه کودکان خانواده های آسیب دیده
خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی را ارزانی فرموده که همواره با عزمی راسخ در جهت پیشبرد اهداف متعالی خود و مسئولیت پذیری در جایگاه  خدمت رسانی به هموطنان ارجمند به شایستگی تلاش میکنند. درود خداوند بر شما که محبت و اخلاص را با تلاش بی نظیر خود به تصویر می کشید. در همین راستا برخود لازم میدانیم از تلاش و کوشش شما صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و موید باشید.

متن لوح تقدیر از خیر برای احداث آسایشگاه

بنام خدا
جناب آقاي دكتر ...
با تنظيم وقف نامه جهت احداث آسايشگاه براي بيماران روحي و رواني كه انجام اين نيت خير به جهاتي تحقق نيافت، سپاس خداي بزرگ را كه همزمان با همكاري جنابعالي و درايت مرحومه سركار خانم ... وانجام اقدامات لازم اين مهم در بيمارستان رازي محقق گرديد.
باتكرار اين جمله از آن مرحومه (كه اگر زحمات آقاي ... نبود اين آسايشگاه ساخته نمي شد)
لازم ميداند كه از زحمات بي دريغ و كوششهايي كه در اين مدت جهت انجام نيت واقف خيرانديش معمول داشته ايد  از طرف خود و خانواده تشكر و سپاسگزاري نموده و به مصداق
نام نيكي گر بماند زآدمي
به كه از او ماند سراي زرنگار
استمرار و ادامه خدمات بيشتري را براي جنابعالي آرزو مي نمايد.

متن لوح تقدیر نامه از آموزش در انجمن حمایت از حقوق کودکان

جناب آقای ...
اندک شمارند آنان که بدانند بر روی صحنه زندگی از برای چه آمده و وارسته و بند گسسته از خویشتن خویش،  در گستره ای از کردارهای نیک، همگان را به انسانیتی اصیل رهنمون کرده باشند.
آری، نمی‌توان نگفت و ننوشت از آنان که عهده‌دار پژواک مهرورزی شده‌اند، آنان که تردید را به تصمیم رسانده و جوانه های کوچک انسانیت را بی‌ خستگی پاسدار شده‌ اند.
انجمن حمایت از حقوق کودکان به پاس تمام خدمات   ‌تان در راه پاس‌داشت حقوق کودکان ایران عزیز در حوزه "آموزش"،  صمیمانه‌ ترین سپاس ها را ارزانی تان داشته  تا لحظه لحظه حضورتان نور باشد و مهر از برای کودکان این مرز و بوم.
انجمن حمایت از حقوق کودکان
مهـر ماه 1398مهر

متن لوح تقدیر از کمکیار زلزله زدگان

و خداوند زمین را به لرزه درآورد تا دستان پر مهر تو را به یاری ام بفرستد و تو چه زیبا سخت ترین شب زندگی مرا روشن کردی .دیوارها ریخت جانها رفت اما گل امید با دستان تو شکفت بغض آن روزهای من دریاها اشک بود که همه دعا شد تا هیچ گاه پشتت نلغزد و در ظلمات زندگی خدایی آن بالا نگهبانت باشد و در لحظه لحظه های زندگی دستت را بگیرد همانگونه که در سخت ترین روزهایم دستم را گرفتی
تقدیم به دلسوزترین کمکیار زلزله زدگان آقای ...
از طرف خانواده ی ...
با احترام

متن تقدیرنامه به خیر کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

با تشکر از ورثه ی شادروان مرحوم
 که در زمان زلزله کمکهای زیادی به مردم رنج کشیده ی کرمانشاه کردند
قسم به شب قسم به لرزیدن زمین،قسم به شبی که زمین به لرزه درآمد و آسمان و زمین به اذن خدا دست به دست هم دادند تا انسان را بیازمایندو تو چه زیبا آزمونت را دادی و دستهای زیر آوار مانده ی خواهران و برادرانت را گرفتی
قسم به بغض ،قسم به اشک و قسم به چشمهایی که بسته شد
قسم به جان،قسم به روح ،قسم به ناله هایی که زیر آوارها گم شد
قسم به پدر ،قسم به مادر و قسم به اولادی که زنده زنده دفن شد
قسم به رحم ،قسم به رحمان و قسم به آنکه دلهای ما را مرهم گذاشت
قسن به تو خلیفت الله
قسم میخورم که رحمت خدا را در دستان تو دیدم و دوباره ساختم و اینک این خانه و این جان همه از آن توست
از طرف خانواده ی ...

متن پلاک اهدایی

اهدایی موسسه خیریه ...
وقف درمانگاه ...

متن تقدیر از پیشکسوتان مهندس انجمن خيرين

بسمه‌تعالي
قال‌اميرالمونين علي (ع):
إنَّ اللهَ عَزَّوَجلَّ يُحِبُّ العَبدَ المُحتَرِفَ الأَمِينَ؛
خداوند تعالي بنده پيشه‌‌ور درستكار را دوست دارد.
پيشكسوت عرصه علم و فناوري
جناب آقای مهندس ...
با اهداء سلام و تحيات؛
حسن تدبير و نيت صادق جناب‌عالي در طول زندگي كاري در زمره فعاليتهاي ماندگار و نشانگر عزم و همت والاي فرهيختگان و فناوران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و روز ملي ج.ا.ايران و به پاس زحمات جناب‌عالي در راه رسيدن به خودكفايي ميهن اسلامي و اشتغالزايي براي متخصصين ايراني در عرصه فناوري، ضمن ارج نهادن به مقام شامخ فناوران، اين لوح به منظور تجليل و سپاسگزاري از تلاش چند ده ساله شما تقديم مي‌گردد.
موفقيت روزافزون آن عزيز ارجمند را در عرصه توليد و صنعت كشور از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايد.
دبير هيات امنا و رييس پارك ...
مدیرعامل  انجمن خيرين ...

متن لوح سپاس از خیرین مجتمع فرهنگی

بسم الله الرحمن الرحیم
وعَدَ اللّهُ الَّذِينَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَأَجْرٌ عَظِيمٌ
خیر گرانقدر جناب آقای ...
 درودی خالصانه و ارداتی مخلصانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران ، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است . شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.
 از اینکه با بهر ه گیری از فیض لایتناهی الهی با همت و حمیت وسیع و وثیق با مشارکت و معاضدت مالی ومعنوی در توسعه و تجهیز مجتمع فرهنگی مذهبی ...روستای ... ؛ سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام ورزیده اید؛ سپاسگزاری نموده و به شکرانه ی این توفیق الهی و به پاس این عمل صالح و پسندیده، این لوح تقدیر ، تقدیم محضر شایسته و گرانمایه ی شما می گردد.
با امید به اینکه، با توکل به خداوند متعال و با تکیه بر اشاعه و توسعه ی این کار خداپسندانه ، توفیق رفیق طریق تکامل معنوی و معرفتی شما گردد.
و من الله التوفیق
هیات امنای مجتمع فرهنگی مذهبی ...

متن لوح سپاس از خیر موسسه

خیر بزرگوار جناب آقای
عزم راسخ شما در ایجاد مراکز تولید و فناوری و فراهم نمودن بستر های مناسب جهت آشنایی رهجویان وادی علم و معرفت و اهتمام ویژه به جایگاه والای دانایی و توانایی از طریق حمایت از مراکز علمی خاصه موسسه باشد که ایزد منان در کلیه شئونات زندگی  شمارا در ظل توجهات خاصه و در کنف حمایت لایزال خود مستدام و محفوظ دارد .
من ا...التوفیق

متن لوح تقدیر از خیرین صندوق خیریه

بسمه تعالي
إِنْ تُقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً يُضاعِفْهُ لَکُمْ وَ يَغْفِرْ لَکُمْ وَ اللَّهُ شَکُورٌ حَليمٌ (تغابن 17)
درود خالصانه و ارادتي خاضعانه محضر شما كه با حمايت هاي بي شائبه و بي دريغ خود روشن بخش حريم مهرورزي و ايثار بوده ايد.
سپاس فراوان بر شما كه همواره در انجام امور خير پيشگام بوده ايد و وقت گرانبهاي خود را صادقانه در جهت پيش برد اهداف اين صندوق نهاده ايد. 
همواره دلتان شاد و ايام به كامتان باد.

متن سپاس از نیکوکار موسسه خیریه

نیکوکار ارزشمند
همه ی نیکوکاری و ثواب آن بر گرفته از نص صریح قرآن کریم است، به پاس قدر دانی از درک عمیق  واهتمام جدی و مسئولانه شما در  کاهش آلام دردمندان و حمایت از افتادگان بویژه کودکان یتیم و زنان نیازمند، این لوح سپاس تقدیم شما می گردد .
امید است این حرکت انسانی شما نزد خدا ی تعالی دیده و پسندیده شود .
اللهم عجل الولیک الفرج

متن تقدیرنامه چوبی برای تشکر از خیرین مدرسه ساز

برای کسانی که کار نیک انجام دادند، پاداش نیک و زیاده برآن می باشد. بر چهره آنان غبار (اندوه) و خواری ننشیند، آنان اهل بهشت اند و جاودانه در آن خواهند ماند. سوره یونس/آیه 26
آنچه ارزش انسانی و وجهه اخلاقی بذل وبخشش وهرگونه فعالیت خیرخواهانه و خداپسندانه را ازموارد مشابه آن متمایز می سازد، قصد و نیت الهی درانجام این گونه فرایض دینی واخلاقی است.
سرکارخانم/جناب آقای ..
پیشکسوت شورای مرکزی اولیا و مربیان منطقه
که با تبلور ایثار و سخاوت طبع به اوج تکوین این خصایص متعالی نایل آمده و با تلاش و پشتکار در هموار ساختن مسیر تحقق  آینده آینده سازان مشارکت نموده‌ايد. به رسم اکرام واحترام-باعنایت بهاینکه خدمت به خلق عین عبادت خالق است-این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه و سخاوتمندانه شما می‌گردد.

متن لوح تقدیر از خیرین ورزشگاه فوتبال

خیر نیکوکار جناب آقای ...
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر و بخشش و از تبار باران هستید.
این لوح سپاس به شکرانه سخاوت و مناعت جنابعالی در اهداء زمین جهت توسعه ورزشگاه فوتبال ، تقدیم محضر ارزشمندتان می نماییم . توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

متن تقدیر از نیکوکاران انجمن نیکوکاری

خیر نیکوکار جناب
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است.
شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.
این لوح سپاس را به شکرانه ی سخاوت و مناعت جناب عالی در انجام کار خیر، پیشکش محضر ارزشمندتان می نماییم.
توفیق قرین اعمال خداپسندانه و مصلحانه ی شما باشد.
تویی آن گوهر پاکیزه که در عالم قدس                     ذکر خیر تو بود حاصل تسبیح ملک
انجمن نیکوکاری

متن تقدیر از خیرین مدرسه ساز

خيرّ محترم نيك انديش مدرسه ساز
 جناب آقاي ...
آسمان بلند فرهنگ و هنر ايران زمين ، پيوسته پر ستاره بر تارك جهان درخشيده است . غناي فرهنگي اين سرزمين كهن ،بركسي پوشيده نيست.
خيرين مدرسه ساز با فهم عميق نسبت به ضرورت توسعه دانش و توليد انديشه فرزندان پراستعداد اين مرز و بوم را در نيل به افق هاي روشن ،ياري رسانيده و از اين رو شايسته تجليل و تكريم اند.
اكنون كه امر مدرسه سازي به همت نيك انديشان خيرخواه به پديده اي اميد بخش در كشور تبديل شده است وظيفه مي دانم كه نيت خير و تلاش ارجمند شما را در اين راه صميمانه ارج نهيم
خداوند بزرگ شما را در اين مسير خوش فرجام توفيق روز افزون عنايت فرمايد.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: mailbox@kianloh.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh