متن تقدير و سپاس اداری

متن اهدا لوح زرین به نیروی انسانی برتر

تو را هست پاداش بی منتی                                   که بسیار شایسته ی عزتی

نام نیکو گر بماند ز آدمی                                         به کزو ماند سرای زرنگار

من چه در پای تو ریزم که پسند تو بود                        لوح زر و زیور نبود لایق همچون صنمی

در کوران تلاش‌های جمعی، آنچه راه دستیابی به هدفی مشترک را هموار می‌سازد، حضور یارانی دلسوز، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف گروه به کار بسته و برای رسیدن به آن از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
ضمن ارج نهادن بر تلاش مجموعه دست اندرکاران، لازم می داند از شما به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه امور محوله درمعاونت نیروی انسانی تشکر و قدردانی نموده و با اهدا این لوح زرین، انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان نیروی انسانی برتر این حوزه در سال 1400 تبریک عرض می‌نماییم و از پیشگاه خداوند متعال، توفیق روزافزون‌تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .
و من الله توفیق

لوح تقدیر از سازمان بهزیستی

رئیس محترم سازمان بهزیستی
بدینوسیله از تلاش و کوشش بی دریغ ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی جهت رسیدگی و رفع موانع  و مشکلات مددجویان این سازمان تقدیر و تشکر نموده و ازدرگاه خداوند متعال برای شما عمر با عزت توام با آرامش و سلامتی در کنار خوانواده محترمتان خواستاریم
از طرف مددجویان سازمان بهزیستی شهرستان...

لوح تقدیر از کارمند

جناب آقای/سرکار خانم ...
بدین وسیله از جنابعالی که با کمال پایبندی به اصول اخلاقی و صداقت نقش خویش را در سیستم ایفا نمودید کمال تشکر را داریم و این لوح را به پاس قدردانی از شما تقدیم نموده و سلامت و توفیقات روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
بی تردید این روحیه امانت داری شما در یاد و خاطره سیستم ماندگار خواهد شد.
امید است همچنان تحت توجهات حضرت حق در پیشبرد امور محوله و اهداف بلند موفق و سرافراز باشید.

متن تقدیر و تشکر از کارمندان اداری

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
سپاس بیکران خداوند را که همکاران صدیق و نمونه ای چون شما درکنارمان حضور دارند در انجام وظیفه کارآمدند و پرتلاش، مایه افتخار، احترام و شایسته تمجید، بدينوسيله ضمن‌ آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون از زحمات بی دریغ جنابعالی در امور محوله تقدیر و تشکر می نمائیم و زندگی با عزت و توأم با شادی و آرامش برای خود و خانواده گرانقدرتان مسئلت داریم
مدیر عامل

متن لوح تقدیرنامه به مناسبت روز حسابدار

دور هم جمع شدن به معنای شروع
کنار هم بودن به معنای پیشرفت
و کار کردن با هم به معنای موفقیت است
جناب / خانم
همکار محترم روز حسابدار بهانه ای است که از تمام همیاری و تلاش های خالصانه شما در حوزه مالی تشکر و قدردانی کنم .از درگاه ایزد منان مزید توفیقات شما برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران آرزومندم
مدیر مالی

متن لوح تقدیر پایان همکاری

جناب آقای/سرکار خانم...
آثار قدم‌های خیر، پشتکار و همت شما در گوشه‌ وکنار شرکت جلوه می‌کند و یاد خوش تلاش‌هایتان در خاطرمان به یادگار خواهد ماند. ما همواره قدردان زحمات بی‌دریغ شما خواهیم بود و امیدواریم در ادامه مسیر زندگی، موفقیت همراهتان باشد.

متن تقدیر و تشکر از همکاری

به نام نامی دوست
همراه عزیز جناب آقای/سرکارخانم ...
در تمام مدت همکاری شاهد تلاش های بی وقفه شما  برای ارتقای جایگاه و دستیابی به اهداف مشترکمان بوده ام.
همواره قدردان این تلاش ها هستم و همراهی با شما باعث افتخار من خواهد بود.
با آرزوی فتح قله های موفقیت

متن تقدیرنامه از همکار

به نام خدا
جناب آقا/سرکار خانم........
سلام عليکم
خدا را شاکرم به همت شما بزرگواران شرکت ... توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه و با همت و کوشش بیدریغ، ایفای نقش محوری در توسعه فناوری اطلاعات که موجب رضایتمندی شهروندان گرامی شده است، افتخارات ارزشمندی را کسب نماید.
اکنون در آستانه دومين سالگرد تأسیس شرکت...، یقینا تحولی عظیم در صنعت خدمات هوشمند در کشور ايجاد گرديد است که اين اتفاق را به خانواده بزرگ ... تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن به ثمر رساندن ماموریت بزرگ شرکت...، در رسیدن به اهداف دولت الكترونيك، قوه قضاييه هوشمند و احترام به حقوق شهروندي و در آینده ای نه چندان دور، تحقق چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به یک سازمان جهانی تراز اول در حوزه آی تی، جامه عمل بپوشانیم.
در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را از مشارکت و همدلی جنابعالی و خانواده محترمتان در دستیابی به این افتخارات ماندگار ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.
مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

لوح یادبود

بسمه تعالی
هر آنکس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد
همکار گرامی
جناب آقای مهندس...
سلام علیکم
اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان يکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به پایان رسانده و آماده خدمت در عرصه‌ای دیگر در کشور عزیزمان ایران هستید، بر خود وظیفه می‌دانیم از زحمات و تلاش‌های صادقانه و موثر جنابعالی در سمت مدیر اداری، مالی و پشتیبانی سازمان تقدیر و تشکر نماییم.
ضمن تقدیم این لوح سپاس، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم.
همکاران شما

لوح سپاس اداری

بسمه تعالی
حق کسی که عمل نیکی را به تو عرضه می کند این است که از او قدردانی کنی و نیکی هایش رابه زبان آوری و از او به خوبی یاد کنی.  امام سجاد(ع)
جناب آقای مهندس ...
بدینوسیله با اهدای این لوح مراتب قدردانی و سپاس خود را از بذل تلاشهای مجدانه جنابعالی و همکاری خالصانه با مجموعه ... ابراز نموده و از زحمات و مساعی بی شائبه شما تشکر می نماییم و از درگاه ایزد منان توفیق، سلامتی و روزگاری خوش همراه با سعادت برای شما آرزومندیم.

لوح تقدیر از همکار

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
همکارارجمند جناب آقای ... سپاس بیکران خداوند را که همکاران صدیق ونمونه ای چون شما درکنارمان حضور دارند درانجام وظیفه کارآمدند و پرتلاش، مایه افتخار احترام وشایسته تمجید، بدينوسيله ضمن‌ آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون اززحمات بی دریغ جنابعالی در امور محوله تقدیر تشکر می نمائیم و زندگی با عزت و توأم با شادی وآرامش برای خود وخانواده گرانقدرتان مسئلت داریم.
مدیر عامل شرکت ...

لوح تقدیر اداری

جناب آقای مهندس ...
خدمات شایان توجه شما در جهت رسیدن به اهداف و آرمانهای شرکت ایرانخودرو بی شک موجب مباهات می باشد و به پاس همکاری صادقانه جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف عالی شرکت صمیمانه از شما تقدیر به عمل آورده و کسب رتبه اول استانی در بخش مدیریت تعمیرگاه خدمات پس از فروش در نمایندگی ... را به شما و خانواده گرامی تبریک عرض می نماییم و موفقیت روزافزونتان را از درگاه ایزد بخشاینده خواهانیم.
مدیرعامل ایرانخودرو

تقدیرنامه اداری

سرکار خانم ...
با مرور خاطرات 10 سال همکاری صمیمانه شما و با ارج نهادن به تلاش صادقانه، مسئولیت پذیری، تعهد و حسن اخلاق سرکار عالی در مدت زمان همکاریتان در ...، بر خود فرض می دانیم متواضعانه از زحمات تمامی این سال ها سپاسگزاری نماییم.
همدلی، همراهی و همگامی بی چشم داشت شما، بسیاری از سختی های راه را برایمان آسانتر نمود.
ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما در ادامه مسیر زندگی و اعلام ماندگاریتان در خاطر شرکت ...، امید است پیوسته مورد الطاف ایزد متعال قرار بگیرید و صحت و عافیت، قرین شما و خانواده محترمتان باشد.
هیأت مدیره  مدیر عامل  مدیران و کارکنان 

متن لوح تقدير از همكار پروژه فاز 24-22 پارس جنوبي

جناب آقاي مهندس...
بدين وسيله از زحمات و كوششهاي ارزشمند جنابعالي در راه اندازي يونيتهاي 101 و 201 واحد 132 ( توليد آب خنك كننده ) پروژه فاز 24-22 پارس جنوبي كه گام موثري در راه اندازي كل پالايشگاه و آغاز شيرين سازي و انتقال گاز به خط سراسري مي باشد تشكر و قدرداني مي نمايد. اميد است همچنان كه در اين دوره سخت و فشرده با توكل بر خداوند متعال و با تكيه بر دانش و تجارب فني و جسارت و خلاقيت موفقيت ارزشمندي حاصل گرديد ، در آينده نيز شاهد سربلندي و افتخار آفريني همكاران گرامي در انجام وظايف محوله باشيم.

متن لوح تقدیر نامه اداری از همکاری

جناب آقای ...
سه دهه شناخت اینجانب از جنابعالی و آشنایی با شیوه مدیریت اصولی شما، صداقت در کردار و عشق به وطن که از سالیان دور سرلوحه رفتار شما بوده، موجبات دستیابی به اهداف گروه ...را در کوتاهترین زمان فراهم ساخته است.
تلاش شایسته تان در راستای پویایی صنعت غذا در کشورمان با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و کسب اعتبار منطقه ای در شرایط حاضر قابل تقدیر است.
در راه تحقق اهداف پیش رو، برای جنابعالی و همکارانتان در گروه "زر"  آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

متن تقدیر و تشکر از همکاری

سرکارخانم ...

مدیریت محترم بیمه های درمان شرکت بیمه ...

توفیق خدمت نیکوترین و شایسته ترین فرصت است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی ازاین فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند و قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله از تلاش و کوشش بیدریغ شما که در خصوص خدمت رسانی و حسن همکاری با مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت های تابعه را داشته اید، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

مدیر عامل ...

نمونه متن لوح تقدیر اداری

خدمت به مردم یک افتخار است (مقام معظم رهبری)
جناب آقای ...
مدیریت محترم گمرک ...
توسعه و بالندگی روزافزون کشور همواره حاصل زحمات دولتمردان در عرصه­ های مختلف و نشان از تلاش و اخلاص افراد نیکی است که ثمر و پیگیری­های آنان بر مردم نمایان و تا سال­ها در اذهان باقی خواهد ماند.
لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق»، از عنایات و توجه جنابعالی به امر مهم حمایت از تولید داخلی، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در جهت توسعه ایران اسلامی قدردانی نماییم .
از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در راستای دستیابی به اهداف عالیه در جهت اعتلا و توسعه پایدار کشور پرافتخار ایران را مسئلت داریم.
مدیر عامل شرکت تولیدی و بازرگانی ...

متن تقدیرنامه از هیئت مدیره شرکت ساختمانی

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس ...
حاصل سالها تلاش ارزندۀ حضرتعالی در سمت هیئت مدیرۀ شرکت ساختمانی  ...، رسیدن به دستاوردهای ارزشمند و ماندگار این شرکت بوده است.
لذا ضمن تقدیر و تشکر از حضور شایسته شما، امید است در پناه خداوند بزرگ، پیروز و سرفراز باشید.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

متن لوح سپاس از همکاران پروژه مترو تهران

لوح سپاس
جناب آقای .......
درود
بدین بهانه ناب ترین سپاس و قدردانی به پاس کوشش های بی دریغ شما در کیفیت عملیات اجرائی تونل و سازه ایستگاه ولی عصر، این لوح سپاس تقدیم می گردد .
فردائی روشن و پر از موفقیت و سر بلندی برایتان آرزو می نمایم.
با سپاس
مدیر پروژه مترو تهران

متن لوح سپاس از همکاران برای سالگرد شرکت

سرکار خانم مهندس ...
به جا است، که در دوازدهمین سالروز تاسیس شرکت بدین وسیله از همت بلند، همکاری موثر و تلاشهای ارزشمند جنابعالی در پیشبرد اهداف و به بار نشاندن پروژه ... و راه اندازی واحد چهارم آن که برای نخستین بار در تاریخ نیروگاههای برق آبی کشور، با دانش و ذهن خلاق شما و دیگر همکاران رقم خورده است سپاسگزاری نمایم. امید است که در ادامه راه و در پرتو مهر یزدان پاک موفقیتهای آتی شما در عرصه های تلاش و آبادانی میهن عزیزمان ایران را شاهد باشیم.
مديرعامل

متن لوح تقديرنامه از كارشناس و مشاور برتر

به نام گشاینده کارها
ز نامش شود سهل دشوارها
جناب آقای ...انتخاب جنابعالی را به عنوان نفر دوم گروه کارشناسان و مشاوران بزرگ ... را در تیر ماه سال 96 ‏ صمیمانه تبریک می گوئیم و به همین مناسبت این لوح برای قدر دانی از زحمات ارزشمندتان تقدیم میگردد.
تلاش صادقانه شما آئین وظیفه شناسی، پژواک، دانایی و تعهد شماست و نتیجه بذر کار تلاش و کوشش شما درختی است ابدی که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پر نشاط و زیباست.
بدینوسیله از زحمات و تلاش بی دریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آوریم.
...عزیز توفیق و پیشرفت روز افزون شما را در عرصه کار و زندگی از خداوند منان خواستاریم.
مدیرعقد قرارداد-------- مدیر مجموعه

متن لوح تقدیر از هيات مديره

جناب آقاي دکتر ....
عضو محترم هیئت مدیره
سلام علیکم
به پاس زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و تلاشهای بی دریغ آن سرور گرامی در هیات مدیره شرکت ... ، این لوح تقدیم می گردد .
امید آنکه در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و موفق باشید .
با تقدیم احترام

متن لوح تقدیر از مسئول امور اداری شرکت

سرکار خانم ...
مسئول محترم امور اداری
با درود
بدين بهانه پرقدر، ناب ترين مراتب سپاس و احترام به پاس کوشش هاي بي دريغ حضرتعالي در زمینه پیشبرد امور در محیط کار را تقديم می دارم. 
فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی برایتان آرزو می نماییم.
مدير عامل
شرکت تولیدی ...

متن لوح تقدیر از سرپرست ايمني و بهداشت پروژه

جناب آقای مهندس ...
سرپرست محترم HSE پروژه ...
با تقدیم سلام و احترام؛
رعایت دقیق و پیگیر اصول (ایمنی، بهداشت و حفظ محیط‌زیست) از مؤلفه‌های اصلی موفقیت در اجرای پروژه‌های صنعتی و یکی از اهداف کلیدی شرکت ... است. این مهم، تحقق نمی‌یابد جز با دقت، تعهد و تلاش مستمر همه نیروها، به‌ویژه مدیران و مسئولان HSE در هر پروژه.
بدین‌وسیله انتخاب جنابعالی را به‌عنوان سرپرست برتر HSE در بین پروژه‌های شرکت ... در سال 1395، تبریک عرض می‌نماییم. ضمن قدردانی از خدمات برجسته جنابعالی، امید که شاهد نوآوری، تلاش و دستاوردهای بیشتر شما در ترویج فرهنگ کار ایمن و حفظ محیط‌زیست باشیم. سلامتی و بهر‌وزی شما و خانواده محترم را از خداوند متعال خواستاریم.
مدیرعامل

متن تنديس براي تالیف کتاب و مقالات علمی

سرکار خانم/ جناب آقای ...........
شایسته است از همکاری صمیمانه و تلاش های مستمر سرکارعالی/جنابعالی در توسعه و نشر علم و دانش و ارائه تجارب گرانقدر و ثمربخشتان در زمینه تالیف کتاب و مقالات علمی به رسم تکریم، این تندیس تقدیم تان  گردد.

متن تقدير و تشكر تنديس از مدرس دوره آموزشي

جناب آقای .......
شایسته است از همکاری صمیمانه و تلاش های مستمر سرکارعالی/جنابعالی در نشر علم و دانش و ارایه تجارب گرانقدر و ثمربخشتان به عنوان مدرس دوره های آموزشی شرکت ...، تقدیر و تشکر نموده و به رسم تکریم، این تندیس یادبود تقدیم تان گردد.
مدیرعامل

متن تقدیرنامه از همکاران روزنامه

به نام یزدان پاک
جناب آقای ...
روزنامه ... به‌عنوان تنها روزنامه صنعت و بازار ... ایران مفتخر است در نخستین سال انتشار، از جنابعالی به‌عنوان فردی موفق در برندسازی و توسعه برند تقدیر نماید.
از این رو، به پاس تلاش و کوشش جنابعالی این لوح اهدا می‌شود.
با آرزوی موفقیت‌های روزافزون
مدیرمسئول روزنامه ...

متن تقدیرنامه از همکار دانشکده

همکار گرامی جناب آقای دکتر ...
با سلام،
بدینوسیله از خدمات بی شائبه و تلاشهای صادقانه و موجدانه جنابعالی در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه و دانشکده ... در سمت رئیس دانشکده ... صمیمانه تقدیر و تشکر می گردد. امیداست از تجربیات جنابعالی پیوسته بهره مند شویم و از خداوند متعال همواره سلامتی، سعادتمندی و سربلندی شما را خواستاریم.
با تشکر
رئیس دانشکده...

متن تقدیر و تشکر از كارشناس بهداشت

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
کارشناس محترم بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان ...
جناب آقای مهندس ...
سلام علیکم
بدین وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه حضرتعالی در زمینه پیشبرد اهداف بهداشتی و سلامت فراورده های دامی تقدیم می دارم.
و همچنین بسی شایسته است از تلاشها و راهنماییهای حضرتعالی نسبت به این بنده حقیر کمال تقدیر و تشکر را نمایم.
از درگاه ایزد منان عزت و سلامت ، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در راستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی ، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پر افتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

متن تقدیر از کارکنان اداره

بسمه تعالی
سرکار خانم ...
کارشناس محترم اداره ...
 ضمن تشکر از بازدید کارخانه این واحد تولیدی، بدینوسیله از تلاش صادقانه شما در حمایت از حقوق تولیدکنندگان قدردانی می گردد.
امید است همواره با همت خالصانه در مسیر سعادت و سربلندی گام بردارید.
مدیرعامل

لوح سپاس از استعفاي همکار

لوح سپاس
همکار ارجمند جناب آقای ... 
باسلام و احترام 
بدینوسیله از تلاش و زحمات ارزشمند و بیدریغ جنابعالی در طول مدت خدمت در این شرکت کمال تقدیر و تشکر را داریم. بدیهی است شرکت در پی درخواست جنابعالی، استعفای شما را مورد قبول قرار داداه است. بارفتن جنابعالی، از این شرکت ما یکی از بهتربن سرمایه های انسانی و خوب خود را از دست دادیم. از خداوند متعال برایتان شادکامی، سلامت و بهورزی و موفقیت روزافزون مسئلت نموده و امیدواریم در کلیه مراحل زندگی کاری و شخصی تان موفق باشید.
بدیهی است جنابعالی عضو دائمي و افتخاری شرکت ... خواهید بود.
با تقدیم و احترام
مدیر عامل

لوح تقدیر از سوپروایزر شرکت

سوپروایزر محترم شعبه، سرکار خانم...
سلام
تلاش و همت والای شما در راستای تحقق اهداف فصل و همکاری صمیمانه با تیم فروش و مدیریت شعبه، موجب خلق اثری ماندگار در تحقق اهداف و برنامه های فصل بهار گردیده است. بدینوسیله مراتب سپاس از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف شرکت و تعالی فروش و جایگاه برند ... را داریم.
امید که در سایه تلاش و همدلی، شاهد تداوم این روند و کسب موفقیت های بالاتر در ادامه مسیر فعالیتهای شرکت در سال 95 در  شعبه شما باشیم.
مدیر عامل شرکت پخش ...

متن حكم انتصاب سرپرست هواپيمايي

بسمه تعالي
سركار خانم دكتر ...
انتصاب شايسته سركار عليه به عنوان سرپرست هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران را تبريك عرض مي نماييم.
بر خود مي باليم در اين عصر شكوفايي ، يكبار ديگر پرچم دار هواپيمايي ايران نماد اولين ها شد و بانويي فرهيخته، اعتلاي فرهنگ اين مرز و بوم را تجلي بخشيد .
مطمئنا" حضور مقتدرانه شما در اين جايگاه ، موجبات ارتقاء و بالندگي مستمر مجموعه هما را فراهم خواهد آورد.
اميد است در پرتو الطاف حضرت حق بيش از پيش موفق و پيروز باشيد .

متن لوح سپاس برای سالگرد شرکت و راه اندازي پروژه

سرکار خانم مهندس ...
به جا است، که در دوازدهمین سالروز تاسیس شرکت بدین وسیله از همت بلند، همکاری موثر و تلاشهای ارزشمند جنابعالی در پیشبرد اهداف و به بار نشاندن پروژه ... و راه اندازی ...آن که برای نخستین بار در تاریخ نیروگاههای برق آبی کشور ، با دانش و ذهن خلاق شما و دیگر همکاران رقم خورده است سپاسگزاری نمایم.امید است که در ادامه راه و در پرتو مهر یزدان پاک موفقیتهای آتی شما در عرصه های تلاش و آبادانی میهن عزیزمان ایران را شاهد باشیم.

متن لوح سپاس از همکار و نماينده شرکت

جناب آقای ...
همكار و نماينده محترم شركت ...
بدینوسیله از جنابعالی بدليل سنوات طولاني همکاری با این شرکت و اينكه در جهت معرفي و پیشرفت هر چه بيشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آينده اي پویا و پایا برايتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن لوح سپاس از شرکت صنایع بسته بندی

شرکت محترم صنایع بسته بندی
سپاس از اعتماد و وفاداری شما
این تقدیر نامه به شما اهدا می گردد.
به تعهداتمان در ارائه بهترین خدمات و محصولات پایبندیم و امیدمان آن است که سال های سال افتخار خدمت رسانی به شما را داشته باشیم .
اطمینان شما تداوم دلگرمی ماست و عمیقا سپاسگزار این اعتماد خالصانه تان هستیم .
با تشکر;

متن لوح تقدير انتصاب

(ان ا... یامرکم ان تودواالامانات الهی اهلها)
همکار گرامی: جناب سرهنگ دکتر ...
فرمانده محترم ...
سلام علیکم
انتصاب در نظام شایسته سالار دینی مفهومی فراتر از سایر نظام ها داشته و نشانگر اکتساب، شرایط تخصصی، علمی، اخلاقی و نمایانگر دستیابی به موازین ومعیارهای اعتقادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد. که با سایر نظام ها در جهان تفاوت دارد. بدون شک مدال زرین خدمت و مسئولیت برازنده و زینت بخش سینه مردان بزرگی است که دلهای آنها اکنده از عشق و خدمت گزاری می‌باشد. انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به سمت فرماندهی تیپ ... را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات عالیه و روز افزون، در ظِل توجهات حضرت بقیه ا...  الاعظم (عج) و رهبری داهیانه امام خامنه ای برای شما وخانواده محترم از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
فرمانده گردان آماد و پشتیبانی

متن لوح تقدير از هيئت مديره

جناب آقاي دکتر ...
عضو محترم هیئت مدیره
سلام علیکم;
به پاس زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و تلاشهای بی دریغ آن سرور گرامی در هیات مدیره شرکت ...، این لوح تقدیم می گردد.
امید آنکه در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و موفق باشید.
با تقدیم احترام

متن تقدير و سپاس از همكار

جناب آقای مهندس
بدینوسیله از تلاشهای شبانه روزی و خدمات ارزنده جنابعالی از دوران طرح تا راه اندازی و ارتقاء جایگاه شرکت در عرصه صنعت فولاد کشور و مدیریت دوران­گذر از مشکلات سر راه شرکت سپاسگزاری نموده و آرزومندیم کماکان در پیشبرد اهداف عالیه کلیه شرکتهای گروه از همکاری و رهنمودهای شایسته جنابعالی برخوردار باشیم .
با آرزوی توفیق

متن تقدير و تشكر از زحمات

به نام خدا
جناب آقای ...
گذر زمان نمی‌تواند ذات تعهد، بزرگی و عظمت را بکاهد و همین صفات هستند که چراغ پیشرفت بشریت را روشن و فروزان نگاه داشته‌اند.
اکنون که نهال توربوتک که در راستای تحول صنعت توربین کشور کاشته شده و با حمایت های جنابعالی پس از گذشت 7 سال تنومند گشته و به ثمر رسیده است، برخود لازم دانستیم تا بدینوسیله از زحمات جنابعالی تقدیر و تشکر بعمل آوریم.
انشالله در سایه الطاف خداوند، همه مسایل و مشکلات با كمك جنابعالي و ساير اعضا مديريت ارشد و همچنين تلاش و كوشش همكاران جنابعالي در شركت ... حل خواهد شد.
ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم
تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم
تو را ای کهن پیر جاوید برنا
تو را دوست دارم، اگر دوست دارم انشاءالله

متن تقدیر و تشکر از گروه نشریات و روزنامه

گروه نشریات
و
روزنامه
بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه شما در زمینه پیشبرد و ارتقای اهداف آموزشی کشور تقدیم می­داریم.
از درگاه ایزد منان، دوام، عزت، سلامت، تداوم حضور و تأثیر عملکرد شما بزرگواران را در راستای دستیابی به اهداف عالیه آموزشی مسئلت داریم.
مؤسسه آموزش عالی ...

متن لوح سپاس از شرکت بتن سازی

شرکت
جناب آقای
با درود
بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشرفت و گسترش فعالیتهای شرکت در شهر و ارتقا سطح کیفیت و دانش بتن در منطقه را تقدیم میداریم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت  وسلامت و تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را درراستای دستیابی به آرمانهای سند چشم انداز بتن 1404 در منطقه خواستاریم.

متن لوح تقدیر ازشرکت پخش

لوح تقدیر
شرکت محترم ...
کسب و کار فروش و توزیع زنجیره ای است از روابط انسانی و سازمانی که در راستای هدف غایی مشتری مداری شکل گرفته است.
سپاس برای آنکه در توسعه روز افزون، فروش و توزیع محصولات شرکت اهتمام می‌ورزید.
به رسم ارادت این لوح تقدیر، تقدیم حضورتان می‌گردد.
از یگانه یکتا  تداوم این همکاری را برای ساختن فردایی بهتر در کنار شما شریک تجاری گرانقدر، آرزومندیم.

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                                    هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

متن تقدیر و تشکر از مرکز آموزش

به پاس عاطفه سرشار و گرمای امیدبخش وجودشان که در این سردترین روزگاران بهترین پشتیبان هستند .
به پاس قلبهای بزرگشان که فریاد رس هستند و سرگردانی و ترس در پناهشان به شجاعت می گراید .
به پاس محبت های بی دریغشان که هرگز فروکش نمی کند و به پاس قدردانی از زحمات عزیزانمان در امر آموزش
بی شک همراهی دو بال تجربه های کاربردی برای تعالی حرفه به یک میزان موثرند و آنان که در هر یک ار این دو راه بی ادعا و پیرایه می کوشند تا در تربیت نسلی توانمند برای جامعه سهیم باشند سزاوار قدردانی و ستایش اند .
ضمن آرزوی توفیق برای دست اندرکاران مرکز آموزش , به یکایک اساتید و کارشناسان این مرکز درود میفرستیم و امیدواریم که شاهد استمرار و اعتلای فعالیت آنها  برای جامه حرفه ای و کشور باشیم .

متن تقدیر از همکار شرکت

با درود و احترام
تلاش خاضعانه و صادقانه شما، آیینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است . نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست .
بدینوسیله از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم .شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh