متن تقدير و سپاس از بازنشستگان

متن زیبا لوح تقدیر بازنشستگی

جناب آقای...
برادر و یاور خوب و فراموش نشدنی ام،
همکاری های صمیمانه و همراهی های مخلصانه شما بیش از 25 سال حاوی روزهای سخت و شیرین و خاطرات رنگارنگی می باشد که درج آنها در صفحات کاغذ به کتابی قطور می انجامد.
صداقت، مهربانی و علاقه شما در کاهش فشارهای وارده بر من و عشقتان به موفقیت شرکت، موضوعی نیست که تا پایان عمرم آنها را فراموش نمایم.
برای آن وجود عزیز و کم مانند و خانواده خوب و محترمتان از خدای بزرگ تندرستی، آرامش، نشاط و رضایت آرزو می نمایم.
مدیر عامل

متن تودیع بازنشستگی

متن تودیع
هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد
همکار گرامی...
چه غرورآفرینند کسانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین روزهای خود را برای پیشبرد اهداف و ارزش های تیمی وقف کردند.
اکنون که شما مسیر کاری خود را در با تجربیاتی گران قدر به دیگران می سپارید، شایسته است از زحمات بی دریغ و تعهد ویژه سرکار عالی در طول مدت خدمتتان، تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما و خانواده گرامیتان را از درگاه پروردگار یکتا خواستارم.
رئیس مرکز تحقیقات گیاهان داروئی دانشگاه علوم پزشکی تهران

متن لوح تقدیر برای بازنشسته

سركار خانم...
اكنون كه به آستان دوران بازنشستگى گام نهاده ايد شايسته است از زحمات بي دريغ، تلاشهاى صادقانه و مدبرانه، مساعى ارزشمند و اهتمام ويژه سركار عالى در طول مدت همكارى تشكر و قدردانى نموده و اين لوح سپاس به جهت ارج نهادن به مديريت ارزشمند جنابعالى در پيشبرد أهداف مجموعه از طرف خود و پرسنل تقديم ميگردد و توفيق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احديت مسئلت دارم.
اميد است در پرتو عنايت حق همواره در كليه مراحل زندگى موفق و شاد كام باشيد.
با آرزوى بهترينها
لابراتوار تخصصى...

متن تقدیر و تشکر بازنشستگی

هر آن‌کس خدمت جانان به جان کرد              به گیتی نام خود را جاودان کرد
همکار گرامی جناب آقای...
چه غرورآفرینند کسانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین روزهای خود را برای پیشبرد اهداف و ارزش‌های تیمی وقف کردند. اکنون که مسیر کاری خود را با تجربیاتی گران‌قدر به دیگران می‌سپارید، شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمرتان در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه هلدینگ، نهایت سپاس و قدردانی مدیریت و همکاران شرکت را خدمت حضرت‌عالی و خانواده محترم که در این تلاش‌ها و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند ابراز داریم. توفیق روز افزونتان را در تمامی مراحل کار و زندگی، از خداوند متعال مسئلت دارم.
مدیرعامل هلدینگ ...

لوح یادبود بازنشستگی

بسمه تعالی
هرآنکس که بنمود کارو کردار نیک                      به نفع خودش کرد آن کارنیک
همکارارجمند...
با عرض سلام و احترام
اکنون که پس ازسالها خدمت وتلاش و فعالیت گسترده به افتخار بازنشستگی نایل گردیده اید، فرصت را مغتنم شمرده، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای جنابعالی، این لوح یادبود رابه رسم قدردانی از همکاری صمیمانه به شما تقدیم و از خداوند بزرگ مسئلت می نمائیم که دوران جدید زندگی را در کنار خانواده ی ارجمندتان با شادکامی وسلامت سپری نمایید.

متن ادبی بازنشستگی

کنون که وقت گفتن از تو افتاد            قلم بر دست من لرزید و اِستاد
نظیر تو ندیدم من توانمند                  چونین با صولت و شوکت استاد
استاد بزرگوار
جناب آقای دکتر...
برای افراد فرهیخته ای همچون شما
که هر لحظه زندگی خود را صرف روشن کردن چراغ علم و دانش در دل دانش دوستان کرده اید و تا ابد به علم اندوزی ادامه خواهید داد
بازنشستگی معنایی ندارد
امیدوارم فصل جدید زندگی تان همچنان پر برکت و پر بار باشد
بازنشستگی مبارک!

تقدیرنامه بازنشستگی

جناب آقای ...
ریاست محترم اداره ...
هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                                                                   به گیتی نام خود را جاودان کرد
اکنون که پس از سالیان بسیار تلاش بی شائبه و سختکوشی در سایه صبر و آرامش و نیک اندیشی، به افتخار بازنشستگی نائل می شوید، از اینکه اقبال همکاری و همراهی شما را داشتیم مسروریم و از روش و منش شما بسیار آموختیم. شایسته است از زحمات بی دریغ و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما را از درگاه احدیت مسئلت داریم. امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید و از خداوند منان سلامتی و طول عمر با عزت برای جنابعالی و خانواده گرانقدر خواستاریم .
از طرف همکاران معاونت مالی شرکت

لوح تقدیر و تشکر

سرکار خانم ...
مدیر عزیز و توانمند شرکت ...
هر داستانی پایانی دارد اما در داستان شرکت ... شما همواره حضور خواهید داشت. شرکت ... از شما بابت ... سال تلاش بی‌وقفه و همکاری صمیمانه برای رسیدن به رویاها و باورهایش بی‌نهایت سپاس‌گزار است. با همراهی شما، آجرهای اولیه این شرکت بنا نهاده شد و پس از آن نقش فراموش‌نشدنی در ایجاد و رشد ... داشتید. رشد سریع شرکت ... در این مدت کوتاه برای همه ما شگفت آور بوده و قطعا بدون همراهی شما امکان‌پذیر نبود. اکنون که دوران مسئولیت شما در این شرکت به پایان رسیده‌است دست شما را به گرمی می‌فشاریم و برای شما در ادامه مسیر، سفر سبزی آرزو داریم.
به امید دیدار مجدد

لوح تقدیر بازنشستگی

همکار گرامی جناب اقای / سرکارخانم ...
به پاس تقدیر از زحمات حضور ارزشمند و ماندگاری جنابعالی در مجموعه ...
مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نموده و از صمیم قلب آرزوی سلامتی و سربلندی برای شما وخانواده محترمتان داریم.
از خداوند متعال خواهانیم که کلیه گام های زندگیتان را قرین پویایی وپایایی بدارد.

متن تودیع همکار بازنشسته

به نام خدا
برادر ارجمند جناب آقای دکتر ...
ازاینکه در کنف الطاف خاصه الهی چند سال متوالی را درکسوت خدمت به جامعه ی اسلامی به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر پرداخته اید ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شرکت ...، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت حضرت عالی و خانواده ی محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن  آن یار و همراه شما بوده اند ابراز داریم.
همکاران شما در این شرکت هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف  از یاد نمی برند و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله  وصل را به نطاق فراق می کشد، رسن تسلی بخش خاطر ما مسرور خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.
شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این شرکت که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه "بقیة الله خیرٌ لکم"
لطف حق، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.
و من ا.. التوفیق
رئیس هیئت مدیره شرکت ...

متن لوح تقدیر بازنشستگی

سرکار خانم دکتر ...
با مرور خاطرات سال ها همکاری صمیمانه شما و با ارج نهادن به صحنه‌های تلاش، دلسوزی پیگیرانه‌ و مدیریت شایسته تان در رشد نرم‌افزار ... که منجر به توسعه ی چشم گیری در این بخش گردیده است, بر خود فرض می‌دانیم متواضعانه از زحمات تمامی این سال‌ها سپاسگزاری نماییم.
ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای شما درادامه مسیر زندگی امید است پیوسته مورد الطاف ایزد متعال قرار بگیرید و صحت و عافیت قرین شما و خانواده‌ی محترمتان باشد.
از طرف هیات مدیره،مدیرعامل، مدیران و کارکنان

متن لوح سپاس از همکار بازنشستته گروه

به نام یگانه ایزد منان
جناب آقای ...
از اینکه در سایه مهر الهی چند سالی را در مجموعه ... به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر پرداخته اید ، بسی شایسته است به یمن تلاش ها و زحمات مستمر تان ، نهایت سپاس و قدردانی هیات مدیره و کارکنان را خدمت جنابعالی ابراز نماییم.
همکاران این گروه هیچ گاه خاطره ی فعالیت صادقانه، پیگیری و سخت کوشی شما را از یاد نمی برند . و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به نطاق فراق می کشد ، رسن تسلی بخش خاطره ما مسرور خاطراتی است که در کنارهم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همدل بوده ایم.
شور شیرین خاطرات تلاش های شما در ذهن ما به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی شما خواهد بود.
با آرزوی بهترینها
گروه صنعتی ...

متن لوح تقديرنامه بازنشستگي

به نام خالق یکتا
چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، سی سال از بهترین سال های عمر خود را در جهت  تحقق اهداف سازمان ، خالصانه گذاشتند و با پذیرش سختی های آن ، از جوانی خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند .
همکار ارجمند جناب آقای ...
اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت ، تشکر وقدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمائیم .

متن لوح تقدیر از بازنشستگان دبیرستان

به نام خداوند جان آفرین
قدح پرکن که من در دولت عشق        جوان بخت جهانم گرچه پیرم
لوح سپاس
همکار ارجمند جناب آقای ...
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت ودرستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند ودر جهت تحقق اهداف آموزش و پرورش خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند .
اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات بیدریغ مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده وتوفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نماییم .امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئونات زندگی موفق و موید باشید
مدیر دبیرستان ...

متن تقدیر نامه از بازنشستگان و همکاران شرکت

زدلم نمی گریزد رخ چون مه تو یارا                    نه زقلب من برونی نه زدیده آشنا را
نروی زدل که مشکل برود زخاطراتم                  که زمکتب تو دارم به خدا قسم صفا را
همکار ارجمند جناب آقای ...
آری، چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت اهداف راستین، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
سپاس بیکران بر همدلی و همراهی و همگامی بی چشم داشت شما که بسیاری از سختی ها را برایمان آسان تر نمود.
تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزود و شمیم شور و شعورتان فضای این کانون دوستی را آکنده ساخت. اینک مسرور از خاطراتی شیرین که در کنار هم داشتیم، آرزو می کنیم دستی بالای تمامی دست ها مدد کارت باشد. دلت مامن مهر خدا ، دستهایت درگاه دعا و چشم هایت گوهری پاک و پربها باد.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.
جمعی از همکاران

متن تقدیر از مديرعامل بازنشسته شركت

به نام خدا
لوح سپاس
جناب آقاي مهندس ...
بي هيچ ترديدي حضرتعالي در زمره سرافرازانی مي باشيد که طي سال هاي درخشان خدمت خود در صنعت نفت جمهوري اسلامي ايران از هيچگونه كوششي براي پيشبرد اهداف كشور فروگذار نكرديد.
بدین وسیله ضمن تقدير، تجليل و سپاس از چندین سال تلاش صادقانه، مدبرانه و دلسوزانه جنابعالی بعنوان مدیرعامل شركت ...، این لوح سپاس به جهت ارج نهادن از خدمات ارزشمند جنابعالی در پیشبرد اهداف تجارت گاز ایران از طرف کلیه کارکنان این شرکت تقدیم و اميد است در پرتو الطاف خداوند بزرگ در دوران بازنشستگي نيز همچنان منشاء آثاري ماندگار و تحول برانگيز براي سربلندي کشور عزیزمان ایران باشيد.
روابط عمومی شركت ....

لوح سپاس خاتمه همکاري

بنام یگانه هستی
لوح سپاس
حضور محترم  سرکار خانم ...
همکار گرامی
شرکت ...هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه و پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف  (مدیریتی و اجرایی ) ازیاد نمی برد و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله  وصل را به فراق می کشد، خاطر ما مسرور خاطراتی است  که در کنار هم  زیسته ایم  و  در اندوه  و  شادی آن همراه و همگام بوده ایم.
این لوح تقدیر به پاس از زحمات شما تقدیم می گردد.
شرکت ...
رئیس هیئت مدیره
دکتر ...

متن لوح تقدیر از شهردار بازنشسته

همکار ارجمند جناب آقای ...
اکنون که پس از سالها خدمت در شهرداری تهران به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید و چندین بهار از عمر گرانمایه خویش را صرف خدمت با صداقت در میهن  نموده اید، بر این باوریم بازنشستگی سرآغاز فصل نوینی از حیات پرثمر شماست. فصلی که به لطف خداوند سبحان در کنار خانواده محترمتان با شور و نشاط ایام را سپری نمائید.امیدواریم در این گذار ما را از تجربیات ارزنده سال های کار و تلاش بهره مند ساخته و موجبات تعالی این سازمان با رهنمود های حضرتعالی فراهم آید.سلامت و سیادت روز افزون جنابعالی و خانواده مکرم را از پروردگار خواستاریم.

متن لوح سپاس از بازنشستگان

"لوح سپاس"
همکار محترم بازنشسته
با سلام
احتراماٌ در هفته دولت کریمه و همزمان با برگزاری جشن تجلیل از بازنشستگان و فرهیختگان ، از زحمات  شما در طول سی سال خدمت صادقانه در عرصه تقدیر می گردد.

متن لوح تقدير از بازنشستگان ناو

بسمه تعالی
«مولي اميرالمؤمنين عليه‌السلام»:
اِحذَروا نِفارَ النِّعَمِ فما كُلُّ شارِدٍ بِمَردودٍ!
از دست دادن نعمت‌ها را برحذر باشيد (و بدانيد) كه هرچيزي كه از دست رفت دوباره باز نمي‌گردد.
برادر ارجمند جناب آقای ...
چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند. بدینوسیله از زحمات بی دریغ جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف ناو گروه قدردانی می‌گردد. امید است در سایه ولایت پیروز و سربلند باشید. انشالله

متن لوح تقدیر از بازنشتگان حفاظت از محيط زيست

«هُوَ أَنْشَأَكُمْ مِنَ الْأَرْضِ وَاسْتَعْمَرَكُمْ فِيهَا فَاسْتَغْفِرُوهُ ثُمَّ تُوبُوا إِلَيْهِ إِنَّ رَبِّي قَرِيبٌ مُجِيبٌ» ﴿۶۱هود﴾ 
او ست كه شما را از زمين آفريده است و آباداني آن را به شما واگذار نموده است . پس ، از او طلب آمرزش را بنمائيد و به سوي او برگردید. بيگمان خداوند من (به بندگانش) نزديك است.‏‏
جناب آقای مهندس...
چه غرور آفرینند آنان که در کمال صداقت و درستکاری عمرشان را در سنگر خدمت به خلق می گذرانند.
چه باشکوهند آنان که بی منت گره از کار فروبسته ی خلق می گشایند و چه زود به بار می نشیند درخت نیکی که بی هیچ چشمداشتی سیراب از کارهای عام المنفعه تان است.
رشد و توسعه همه جانبه ی شهر عزیزمان مرهون تلاش های بی دریغ آنهایی ست که خالصانه کمر همت بسته اند تا ویرانی ها را آباد کنند. این زمین بایر، دستان مهربان باغبانی می خواهد که از سر مهر بذر خودباوری، خودکفایی، عشق و از خودگذشتگی بکارد.
بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش ها و زحمات ارزشمند حضرتعالی در  راستای حفاظت از محیط زیست شهرستان ... تقدر می نمائیم و از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تدوام حضور و تاثیر شما بزرگوار را مسئلت می نماییم.

متن تقديرنامه از بازنشستگان شرکت

همکار ارجمند ................
جناب آقای .....................
اکنون که به آستانه دوران افتخار آفرین بازنشستگی گام نهاده اید به پاس یک عمر زحمات بیدریغ جناب عالی که ثمرات آن افزون بر معیشت شرافتمندانه خانواده محترمتان موجب توسعه و پیشرفت شرکت و کمک به آبادانی میهن عزیزمان شده است، این لوح تقدیر همراه با آرزوی تندرستی و شادکامی به شما تقدیم می گردد.
خداوند متعال را سپاس می گوئیم که اینهمه را در پرتو همکاری بلند مدت جناب عالی مقدر ساخته است.

متن سپاس نامه از بازنشستگان

بسم الله الرحمن الرحیم
مَنْ لَمْ يَشْكُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِينَ لَمْ يَشْكُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏
جناب آقای
 با اهدای سلام و درود.
اینک که شما همکار گرانمایه با گذشت سالهای مدید ارائه خدمت ارزنده به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید، ضمن ابراز مراتب قدردانی و تشکر شایان از زحمات بی بدیل شما در طول مدت خدمت و آرزوی ایامی خوش در کنار عزیزانتان، توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

متن لوح یادبود همکار بازنشسته

به نام خدا

جناب آقای

اکنون که پس از سالها خدمت و تلاش و فعالیت گسترده به افتخار بازنشستگی نایل گردیده اید، فرصت را مغتنم شمرده، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای جنابعالی، این لوح یادبود را به رسم قدردانی از همکاری صمیمانه به شما تقدیم و از خداوند بزرگ مسئلت می نمائیم که دوران جدید زندگی را در کنار خانواده ی ارجمند تان با شادکامی و سلامت سپری نمایید.

متن تقدیر و تشکر از همکار بازنشسته

همکار ارجمند جناب آقای
 چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت ودرستکاری، بیش از 30 سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگ خدمت گذراندند ودر جهت تحقق اهداف سسیستم، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند وبا پذیرش غم وشادی و با توکل به ایزد ممنان در کنار سایر همکاران از جان ومال خود گذشتند اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید شایسته است از زحمات بی دریغ مساعی ارزشمند واهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده توفیقق روز افزون شما وخانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمایم.
جمعی ازهمکاران 

متن تقدیر و تشکر از بازنشتگان نظام بانكي

بسمه تعالي
برادر ارجمند و پر تلاش
جناب آقاي...
بدينوسيله مراتب تجليل و سپاس خود را از تلاش هاي ارزنده و سازنده جنابعالي در نظام بانكي كشور صادقانه ابراز مي نماييم. بر اين باوريم كه بازنشستگي فصل تازه اي از حيات و آغازي براي زندگي با شيوه و ايده هاي نوين است. اميدواريم اين دوران جديد از پر بارترين و با نشاط ترين مراحل زندگي پر ثمرتان باشد و در سايه سار امن الهي وجود ارزشمندتان همچون گذشته با تدبير هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه در بخش هاي مختلف اين مرزو بوم باشد. سعادتمندي و سيادت روز افزون شما و خانواده محترم را از خداوند متعال خواستاريم.

متن تقدیرنامه از بازنشستگان

زدلم نمی گریزد رخ چون مه تو یارا                    نه زقلب من برونی نه زدیده آشنا را
نروی زدل که مشکل برود زخاطراتم                  که زمکتب تو دارم به خدا قسم صفا را
همکار ارجمند جناب آقای ...
آری، چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری ، بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت اهداف راستین، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
سپاس بیکران بر همدلی و همراهی و همگامی بی چشم داشت شما که بسیاری از سختی ها را برایمان آسان تر نمود.
تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزود و شمیم شور و شعورتان فضای این کانون دوستی را آکنده ساخت. اینک مسرور از خاطراتی شیرین که در کنار هم داشتیم، آرزو می کنیم دستی بالای تمامی دست ها مدد کارت باشد. دلت مامن مهر خدا ، دستهایت درگاه دعا و چشم هایت گوهری پاک و پربها باد.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

متن تقدیر از مهندس بازنشسته شركت

به نام خدا
لوح سپاس
جناب آقاي مهندس ...
بي هيچ ترديدي حضرتعالي در زمره سرافرازانی مي باشيد که طي سال هاي درخشان خدمت خود در صنعت ... جمهوري اسلامي ايران از هيچگونه كوششي براي پيشبرد اهداف كشور فروگذار نكرديد.
بدین وسیله ضمن تقدير، تجليل و سپاس از چندین سال تلاش صادقانه ، مدبرانه و دلسوزانه جنابعالی بعنوان مدیرعامل شركت ...، این لوح سپاس به جهت ارج نهادن از خدمات ارزشمند جنابعالی در پیشبرد اهداف ... از طرف کلیه کارکنان این شرکت تقدیم و اميد است در پرتو الطاف خداوند بزرگ در دوران بازنشستگي نيز همچنان منشاء آثاري ماندگار و تحول برانگيز براي سربلندي کشور عزیزمان ایران باشيد.

متن تقدیر از بازنشسته

بسم الحق
برادر عزیزمان استاد ارجمند جناب آقای دکتر
بی شک لحظاتی را که در کنارتان گذراندیم از پر بارترین و پر معنی ترین لحظات زندگی ما بوده است و این را مدیون سخاوت و عطوفت بی مثال شماییم.
از اینکه سالها دانش تجربیات و محبت و حمایتتان را بی دریغ به ما بخشیدید سپاسگزاریم. نام نیکتان همواره در دل و زبانمان جاری خواهد ماند و سلامت پیروزی و بهروزی را در هر زمان برایتان صمیمانه آرزومندیم.

متن تودیع

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                 به گیتی نام خود را جاودان کرد              
همکار گرامی،
چه غرورآفرینند کسانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین روزهای  خود را برای پیشبرد اهداف و ارزش های تیمی وقف کردند.
اکنون که شما مسیر کاری خود رادر با تجربیاتی گران قدر به دیگران می سپارید، شایسته است از زحمات بی دریغ و تعهد ویژه سرکارعالی در طول مدت خدمتتان، تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما و خانواده گرامیتان را از درگاه پروردگار یکتا خواستارم.

متن تقدیر از همکاران بازنشستگان

همکار ارجمند جناب آقای .................
اکنون که پس از سالها خدمت در راه توسعه شرکت ... به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید و چندین بهار از عمر گرانمایه خویش را صرف خدمت با صداقت در شرکت  نموده اید، بر این باوریم بازنشستگی سرآغاز فصل نوینی از حیات پرثمر شماست. فصلی که به لطف خداوند سبحان در کنار خانواده محترمتان  با شور ونشاط ایام را سپری نمائید.
امیدواریم در این گذار ما را از تجربیات ارزنده سال های کار و تلاش بهره مند ساخته و موجبات تعالی این سازمان با رهنمود های حضرتعالی فراهم آید.
سعادت، سربلندی، سلامت و سیادت روز افزون جنابعالی و خانواده مکرم را از پروردگار خواستاریم و با تقدیم این لوح ، مراتب قدردانی و تقدیر خود را محضر پرافتخار جناب عالی تقدیم می نماییم .

لوح سپاس از بازنشستگان بانک

بنام خالق انديشه ‏هاي توانمند
همکار ارجمند ……….
چه غرورآفرین هستند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف سازمانی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نکردند و با توکل به خدای مهربانی ها، در کنار سایر همکاران پرتلاش خود ،واژه ارزشمند ایثار را به تصویر کشیدند و اینک با کوله باری از تجربه فرصت خدمت را به دیگران می سپارند.
اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمايم .امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه مراحل زندگی موفق و شادکام باشید.

لوح تقدیر از بازنشستگان آزمایشگاه

بنام خداوند بخشنده مهربان
سرکار خانم ...               
بدینوسیله از تلاش و زحمات ارزشمند و بیدریغ شما درطی دوره فعالیت و همکاری با این آزمایشگاه تقدیر و تشکر می نماییم واز درگاه احدیت ایام  بازنشستگی توام با سعادت و موفقیت  را  برای شما و خانواده محترمتان مسئلت داریم.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh