متن تقدیر و سپاس از بانک

لوح تقدیر از بازنشستگان بانک

لوح تقدیر
هر آنکس که بنمود کار و کردار نیک        به  نفع خودش کرد آن کار نیک
همکار ارجمند...
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده  و درجهت تحقق اهداف، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند .
بدینوسیله با اهدای این لوح، مراتب سپاس و قدردانی را از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی با مجموعه کارگزاری این بانک ابراز نموده و از درگاه ایزد منان، سلامتی و توفیق روز افزون برای شما مسئلت دارم.
مدیرعامل بانک...

متن لوح تقدیر از هیات مدیره و مدیر عامل محترم بانک

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر ...
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل محترم بانک ...
به پاس سپاس از تلاش و زحمات بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل" در جهت شکوفایی اقتصاد ملی و حمایت از جوانان فارغ التحصیل کشاورزی در بخش تولید گلخانه ای که به موجب آن در اشتغال زایی و تولید ملی نقش به سزایی را اعمال می کند،صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم واین لوح تقدیر پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.
از طرف مجتمع گلخانه ای ...

متن لوح تقدیر از مدیریت و همکاران بانک

بسمه تعالی
مدیریت و کارکنان محترم بانک ...
بی تردید حفظ و ارتقای سطح علمی و معرفتی دانشگاه، این نهاد تمدن­ساز و چشمه جوشان امید آینده ایران، جز در سایه ایمان، اراده، تلاش و همدلی همه دستگاهها میسر نخواهد بود. به پاس مساعدت­های ارزشمند آن بانک محترم در تجهیز و افزایش امکانات آزمایشگاه، مفتخریم تا قدردان همت شما باشیم.
اینک ضمن عرض مراتب قدردانی و به نشان احترام، نقش سپاس خود را بر این لوح نگاشته و تقدیم روح خلاق و دستان نوآور و پرمهرتان می­نماییم.
سرپرست آزمایشگاه ...دانشگاه ...

متن تقدیر نامه از همکار نمونه بانک

همكار گرامي
سرکار خانم ...
باسلام ،  
تلاش و کوشش شما همکار گرامی در راستای تعالی و پیشرفت بانک ... در تمام عرصه های مختلف به ویژه عرصه ورزش و روابط عمومی مایه مباهات و دلگرمی است.
ضمن آرزوی بهروزی و سعادت برای سرکار عالی، این لوح تقدیر به پاس قدردانی از زحمات شما  تقدیم می گردد.
رئيس هيئت مديره و مدیرعامل

متن لوح سپاس از مشتریان بانك

مشتري گرانقدر، جناب آقاي / سركار خانم
مديرعامل محترم شركت......
نظام بانكي يكي از اصلي‏ترين محورهاي توسعه است. مسير دستيابي به اهداف اقتصاد ملي بانك‏ها هستند و اگر همه ظرفيت‏هاي نظام بانكي به فعليت برسد گام‏هاي محكم‏تر، بلندتر وحساب‏شده‏تري برخواهيم داشت و ديدگاه‏هاي كلان توسعه‏اي كشور نيز متحول خواهد شد.
از اينكه با اطمينان خاطر و اعتماد وافر در مسير توليد، رشد و شكوفايي اقتصاد جامعه و نظر به حس وفاداري با اين بانك، تعامل و تفاهم، همكاري و همياري مي‏فرماييد، سپاسگزاري نموده و اين لوح تقدير، تقديم محضر گرانمايه شما مي‏گردد.
ما با شعار حفظ مشتريان و مشتري‏مداري برآنيم تا با مفاهيم علمي ، دانش و تجربيات در زمينه‏هاي ساختاري، ابزاري و رفتاري جهت سرعت بخشيدن به رشد و توسعه و انتقال تجارب ، تبادل آرا و نظرات ، افزايش بهره‏وري و رشد توان رقابتي مجدانه تلاش ورزيم و نقشي سازنده، راهگشا و كاربردي داشته باشيم.
از ايزد يكتا سعادت، بهروزي و موفقيت شما را مسئلت دارم.

متن لوح سپاس از مدیریت بانک

حضور مدیر فرهیخته، مجرب و متعهد
جناب آقای دکتر
سلام علیکم
مدیریت، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده‌ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه‌ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت بندگانش گام بر می‌دارند. به شکرانه‌ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه‌ی امور، حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه‌ی تحت مدیریت، حسن خلق، تعامل سازنده با کارکنان، ایجاد جوی صمیمانه در بخش تحت مدیریت، درک بالا نسبت به مسائل کلان  و راهبردی بانک ، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور، صمیمانه‌ترین تقدیر و خالصانه‌ترین سپاس تقدیم حضور می‌گردد.
توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند متعال خواستاریم.

متن لوح تقدیر از هیات مدیره و مدیر عامل بانک

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل محترم بانک
به پاس سپاس از تلاش و زحمات بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل" در جهت شکوفایی اقتصاد ملی و حمایت از جوانان فارغ التحصیل در بخش که به موجب آن در اشتغال زایی و تولید ملی نقش به سزایی را اعمال می کند،صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم واین لوح تقدیر پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

متن لوح تقدیر از بازنشتگان بانک

بسمه تعالی
همکار ارجمند : جناب  آقای...
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذاراندند  و در جهت تحقق اهداف بانک , خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان  در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند   و   اینک  با کوله باری از تجربه سنگر را به  دیگران سپردند. اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات  بی دریغ  مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت, تشکر  و قدر دانی نموده و توفیق روز افزون شما  و  خانواده گران قدرتان را از درگاه احدیت  مسلت نمایم,امید است در پرتو عنایات حق,همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

متن سپاس نامه از مدیر بانک

لوح سپاس
به نام خدا
جناب آقای
بدون شک رشد و بالندگی هر سازمانی، مرهون تلاش، همت و اراده کارکنان ارزشمند و مدیران لایق و دلسوز آنها می باشد. اگر چه هیچ واژگانی یارای قدردانی از لحظات حضور موثر و دلسوزانه جنابعالی در طول دوران همکاری خویش به عنوان مدیر عامل شرکت نمی باشند ، لیک به رسم ادب و سپاسگزاری، این لوح تقدیر به پاس خدمات ارزنده حضرتعالی به مجموعه شرکت از طرف کلیه اعضای هیاًت مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت تقدیم  می گردد.

متن تقدیر نامه از همکار بانک

همكار گرامي
سرکار خانم
باسلام ،  
تلاش و کوشش شما همکار گرامی در راستای تعالی و پیشرفت بانک در تمام عرصه های مختلف به ویژه عرصه ورزش و روابط عمومی مایه مباهات و دلگرمی است.
ضمن آرزوی بهروزی و سعادت برای سرکار عالی، این لوح تقدیر به پاس قدردانی از زحمات شما  تقدیم می گردد.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh