متن تقدير و سپاس روز مادر - روز زن

لوح تقدیر از مادر و همسر در سالگرد ازدواج

به نام خالق عشق و محبت
یک نفر آمده دنیای مرا سبز کند...
مهربانم
در چند روز آینده تو به جمع موجودات فوق بشری به نام "مادران"  می پیوندی و قراره بهترین مادر دنیا باشی چون یه همسر فوق العاده دوست داشتنی و صبور هستی. مراقب خودت باش تا برای خوشامدگویی به فرشته شیرینی که قراره به زودی قدم به زندگی مشترک ما بزاره در سلامت کامل باشی و چقدر خانواده سه نفرمون زیبا خواهد بود.
رفیق عزیزم تا بی نهایت عاشقانه دوستت دارم
ششمین سالروز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویمر دوستدار همیشگی تو

لوح تقدیر از همسر

عزيزمن، همسرمن، تمام دنياي من...
اي که در کنار تو آرامش تمام وجود مرا ميگيرد
اي که با حضور مبارکت زندگي مرا دگرگون ساخته ای
تو دنيا مني،امروز و فردا منی، نفسم
تو همه همان چيزهاي خوبي هستي که براي لحظه لحظه زندگي لازم است
یک سال است که از حضور پربرکتت ميگذرد
ببخش اگر نبودم آنکه بايد باشم
تو همان فرشته اي هستي که خداوند براي تنهايي هايم فرستاد و هميشه برايم سوال بوده در مقابل چه چيزي پاداشي به اين بزرگي دريافت نموده ام
با وجودت تجسم بهشت برايم بسيار دشوار است؛ چرا که آرامش، شادي و خوشبختي از اين فراتر برايم قابل تصور نيست
معناي پرستش را با تو فهميدم
معناي وابستگي را
معناي عشق را... و
تو معناي تمام خوبيهاي عالمي
کاش قلمي بود که ميتوانست همه احساسم را منتقل کند ولي نه قلمي توان اين را دارد، نه مرکبي و نه کاغذي
دستها و گونه هاي مهربانت را ميبوسم و اولین سالگرد حضور سبزت را تبريک ميگويم
دوستت دارم

تقدیر از مادر شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقینۣ
و هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده اند؛ بلکه، زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند. (آل عمران، ۱۶۹)
امروزه نیازمندی بشر به اخلاق و معنویت بیش از پیش احساس شده و قشر جوان بیش از همه به حاکمیت روح اخلاق و معنویت بر زندگی خود محتاج است.
همه ما در این مسیر وظیفه داریم و چه خوش گفت سید شهیدان اهل قلم که وظيفه‌ مادران از همه سنگين‌تر است. دامان پاک آنان حريمی قدسی است كه فرزندان امروز و آينده‌ اين امت از آن به معراج عشق می‌روند و وجود پربركت آنان قلب تپنده‌ای است كه خون صبر و استقامت و وفاداری را در تن اين امت بزرگ می‌دواند.
اعتقاد داریم که اگر شما مادران شهدا نمی‌خواستید آن حماسه عظیم هرگز خلق نمی‌شد. به واقع اگر انسان‌هایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ هستند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد.
بسی مایه فضیلت و افتخار است که یاد شهدا را زنده بداریم تا فانوس روشنی برای راه عاشقان و نویدبخش بشارتی نو برای عدالت‌خواهان باشد. صبر، صلابت و بصیرت شما مادر بزرگوار شهید بهترین نمونه در ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه بوده که شایسته تقدیر و سپاس است.
ايرانِ عزیز امروز مركز آن نور مقدسی است كه در ظلمات اين عصر درخشيدن گرفته است و فردای تاريخ را تا عصر عـدالت جهانی روشن خواهد ساخت. به امید آن که با حفظ و تحکیم این فضای معنوی زمینه ظهور حضرت بقیه‌الله الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) فراهم شده و به مدد پایه‌گذاری تمدن وسیع الهی توسط آن حضرت شاهد گسترش عدالت در سرتاسر این کره خاکی باشیم.

 

متن تقدیر نامه از مادر

بسم الله الرحمن الرحیم
از کیمیای مهر تو زرگشت روی من                  آری به یمن لطف شما خاک زرشود
مادر عزیز
آن روزها وقتی دستانمان را می گرفتی گمان می کردیم پهلوان افسانه های شاهنامه قلب ما هستی و فاتح تمام دنیا، حالا خوب می دانیم چه روزها که بخاطر آرزوهای کوچک ما، آرزوهای بزرگ خویش را از یاد بردی.
روزی نیست که به یادت نباشیم به یاد کارهایی که انجام دادی تا ما آن طور که هستیم بزرگ شویم، به یاد کارهایی که می خواستی انجام بدهی ولی ندادی تا ما زندگی آسوده­ای داشته باشیم. چقدر از یادآوری این مطالب شرمساریم و چقدر به وجودت افتخار می کنیم.
بگذار پرهای خسته ات را ببوسیم و بردیدگانمان بگذاریم و بگوییم به آشیانه ات خوش آمدی مادر مهربان

متن روز زن و مادر

 ما اسئلکم علیه من اجر‍‍ الا المودة فی القربی
آیه شریفه 23 سوره 42 شوری
تو سرّ ناشناس انبیایی          تو حبل محکم حبل المتینی
مادر نمونه عزیز
سرکار خانم
حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان است.
بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند.
در دامان زنان و مادران با ایمان است که آینده سازان میهن رشد میکنند و بزرگانی همچون شهید ابراهیم هادی و شهید محسن حججی قهرمانان حقیقی این دیار می گردند.
 بدینوسیله از زحمات ارزشمند شما بانوی ارجمند قدردانی می نماییم و توفیقات روز افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه حضرت سبحان مسالت می نمایم.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh