سایر متون تقدیر و سپاس

لوح تقدیر از طراحان و تولید کنندگان برتر صنعت طلاو جواهر

هر آن کس که بنمود کار و کردارنیک
به نفع خودش کرد آن کار نیک
جناب آقای...
آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقیت شما به دست آمده، پایه های مستحکمی است برای گسترش روزافزون صنعت جواهر کشور و رشد صادرات غیر نفتی که آثار پربهای آن در آینده بهتر كشور، پدیدار خواهد گشت.
ضمن تبریک خدمت جنابعالی به عنوان يكي از طراحان و تولید کنندگان برتر صنعت طلاو جواهر کشور امید دارد، که باتعامل هوشمندانه، گام های استوارتری برای اعتلای ایران عزیز بردارید.
با تقدیم احترامات
انجمن طراحان برتر جواهر کشور

متن لوح تقدیر از مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی

حضور ارجمند جناب آقای دکتر...
مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی
نیاز بنیادین باغات کشور به برخورداری از نهال‌های سالم و با اصالت و عاری از ویروس به قدمت باغداری ایران زمین می‌رسد، اما خوش‌فکری، مسئولیت شناسی، تلاش و پیگیری حضرتعالی بستر استفاده از گیاهچه­ های عاری از ویروس در مراکز کشت بافت کشور را مهیا ساخت.
وظیفه میدانیم به نمایندگی از مراکز کشت بافت و نهالستان‌های کشور تلاش‌های صادقانه و ارزشمند حضرتعالی که منتج به گامی مهم در دست‌یابی به نهال سالم و با اصالت گردید را ارج نهیم. از خداوند متعال سلامت و سعادت بیشتر حضرتعالی را خواهانیم که حضور گرانقدرتان توسعه کشاورزی ایران عزیز را در پی دارد.
هیات مدیره انجمن صنفی کشت بافت گیاهی ایران

نمونه متن لوح سپاس

بسمه تعالی
با سلام واحترام
بدین وسیله از جنابعالی که با کمال پایبندی به اصول اخلاقی  و صداقت نقش خویش را در این مجموعه ایفا نمودید کمال تشکر را داریم و این لوح را به پاس قدردانی از شما تقدیم نموده و توفیق روزافزون و سلامتی شما و خانواده محترمتان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
بی تردید تلاش چشمگیر و خالصانه شما در یاد و خاطرمان ماندگار خواهد شد.

متن لوح تقدیر از طراح وبسایت

جناب آقای...
به پاس زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و تلاش های بی دریغ شما در طراحی و راه اندازی وبسایت ،این لوح تقدیر تقدیم شما می گردد.
امید آتنکه در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و موفق باشید.

متن لوح تقدیر از حسابدار

جناب آقای...
امروز اطلاع رسانی و به روز بودن اطلاعات،نقشی اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد.آگاهی روزافزون مردم و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم و دانش و تخصص خود را،صمیمانه و بی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.
بدین وسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم حضرت عالی در اطلاع رسانی و انتقال اطلاعات به حسابداران تشکر شده و این تقدیر نامه به شما تقدیم می گردد.
امید که این همکاری و تلاش جنابعالی همچنان ادامه یابد.

متن تقدیرنامه

خدمت به خلق عبادت است
جناب  آقای دکتر...
اندیشه و تلاش خدمت گذاران صدیق  ایران اسلامی هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.
بیش از یک سال است که شاهد خدمات ارزشمند و ماندگار حضرتعالی در این منطقه می باشیم؛
خداوند را شاکریم، که با تدابیر ، حمایت و کوشش‌های جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت دراجرای بهتر طرح پیشرفت و توسعه دراین منطقه بوده ایم؛
درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.در نهایت امتنان باتقدیم این لوح از زحمات شبانه روزی حضرتعالی سپاسگزاریم و از خداوند سبحان برای شما سلامتی ، موفقیت را مسئلت داریم.

متن لوح تقدیر از هنرمند

هنرمند فرهیخته و پيشكسوت عرصه تئاتر و سينما
مفتخریم كه شما را به عنوان "سفیر سرای گوهر" معرفي نماييم.
امید که با مهر هميشگی شما و تكيه بر دانش هنری و جایگاه اجتماعی شما، دختران سرای گوهر از آينده‌ای درخشان رقم بهره‌مند شوند.
حضور هنرمندانه شما در روند آگاه سازی جامعه و ارتقای مشارکت مردم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی، قدمی نو در اين راستا خواهد بود تا بتوانيم در کنار هم گام موثری برای توانمندسازی زنان و دختران بی سرپناه سرزمينمان ايران برداریم.
مدیرعامل جمعیت...

نمونه متن لوح تقدیر

بسم الله الرحمن الرحیم
علم اقتدار است هر کس این قدرت را به چنگ آورد می تواند تحکم کند می تواند غلبه پیدا کند هر کسی این اقتدار را به دست نیاورد، بر او غلبه پیدا خواهد شد و دیگران به او تحکم می کنند
بانوی محترم...
آنچه از بن جان می‌آید آن است که از صمیم قلب از تلاش های صادقانه و کوشش های خالصانه شما در راستای آموزش مهاجرین خصوصا نسل جوان تقدیر و تحسين نماییم.
آرزومندم ذات اقدس احدیت شما خوبان را که در مسیر تحقق اهداف متعالی، آموزش و کمک به نسل جوان خصوصا مهاجرین درایران که از جان‌مایه می‌ گذاريد ظفرمند و پیروز بگرداند. لذا از شما تشکر و قدر داني می‌نماييم.
با احترام

لوح تقدیر به پدر

به نام خدا
جناب آقای مهندس...
پدر عزیزم
وقتی دستانم را میگیری گمان می کنم پهلوان افسانه های شاهنامه قلب من هستی و فاتح تمام دنیا و پشتوانه ای گرم.
چه روزهایی که به خاطر آرزوهای کوچک ما آرزوهای بزرگ خود را از یاد بردی و هر چروک که بر دستان و چهره خسته ات می نشست بهای نانی بود که در سفره شادی هایمان می آوردی. چقدر از سرمای روزگار لرزیدی تا مبادا شعله آتش خانه مان خاموش شود.
پدر مهربانم گرچه امروز بازنشسته شده ای ولی این چیزی را تغییر نمیدهد زیرا که همسری مهربان، حامی و دلسوز و رفیقی هم فکر و مهربان برای فرزندانتان هستید.
هنوز هم برای ما رستم دستانی که از  پیکار نابرابر زندگی برگشته ای هرچند خسته اما سربلند. دستان خسته ات را میبوسم و بر دیدگانم می گذارم ، مهربانم خسته نباشی.
پدر عزیزم ما به عنوان فرزندان تان گرچه نتوانستیم در  در مشکلات دلداری تان دهیم و شریک غم هایتان شویم ولی می خواهیم بگوییم که چقدر دوستتان داریم و قدردان زحمت هایتان هستیم .
از طرف فرزندان شما

لوح تقدیر روز تولد

... عزیزم
خواستم از شما تشکر کنم دیدم کافی نیست؛ تصمیم گرفتم اول از خدا و بعد از والدین شما قدردانی کنم که چنین قهرمان تاثیرگذاری به ما هدیه کردند. امیدوارم سالیان متمادی با انرژی و با انگیزه در تکاپوی پیشرفت باشید.
تولدتون مبارک ثروتمندترین مرد دنیا

لوح تقدیر دوستانه

به نام آن خدای پاک سبحان که ازخاک آفرید اینگونه انسان
... عزیزم
اون زمانی که هیچ کس (حتی خودم) به من باور نداشت، تو تنها کسی بودی که من رو باور کردی و به من امید بخشیدی تا دوام بیارم. تو باعث شدی من اعتماد به نفس خود رو دوباره برگردونم و با قدرت مسیرم رو ادامه بدم.
 همراه من، برای به دنیا آمدنت از خدا متشکرم

لوح تقدیر از همسر

... عزیزم
دردانه نازنینم
باز شبی دگر و باز دلتنگی و باز بی خوابی و باز یاد و خیال روی ماهت در نظر آمد.
همسرم ای همدم ایام شادی و غمم دل نگران و مشوشم از سکوت و کم حرفیت. چه شدست ای نوگل خندان من، ای بهار هر هوای من. 
یاد دارم آن ایام شادت آن گل خندان روی همچو ماهت. یاد دارم خنده های از ته دل در برم .
بازگو هر چه در دل داری و بیرون بریز از دلت اندوه ها را. میخرم بر جان خود هرچه غم دارم و محنت باز گو.
هر چه دارم در توان، هرچه دارم در وجود، میکنم پیشکش از برای لحظه ای دیدار لبخندت ز دل
دریغم مکن ای دردانه یارم عشق شیرینت زمن. در تبق دارم برایت عشق ناب و عشق پاکم.
بیا و این تحفه از من پذیر و عطا کن ذره ای از عشق و مهرت را به من.
بیا و همچو ایام جوانی رو برو نشینیم و چشم در چشم هم لبخند بر لب باز گوییم هر چه باز باید گفت.
شاید و باید که غم از دل ما بدر رود.
همدل و همراه من ... ی دردانه ی مستانه ام دریاب این عاشق دلداده ی دیوانه ات.

متن لوح سپاس نامه از برترین طرح فرش مینیاتوری کشور

بسمه تعالی...
برادر بزرگوار جناب آقای ...،
مرکز ملی فرش وفرهنگ تبلیغات جمهوری اسلامی وظیفه خود می دانیم به مصداق‌ حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» از تلاش شما برای اجرای برترین طرح فرش مینیاتوری کشور قدردانی به عمل بیاوریم و موفقیت شما در این گرایش و داشتن امثال افرادی به مانند شما باعث افتخار میهن،جمهوری اسلامی ایران می باشند.
مرکز ملی فرش و طراحان کشور

متن لوح سپاس از طراح جوان برتر کشور

بسمه تعالی...
چه بسیار فرق است میان کاری که لذتش برود و گناهش بماند وکاری که رنجش برود و اجرش اندوخته شود "رسول اکرم(ص)"
برادر بزرگوار جناب آقای ...، از تلاش و کوشش بیدریغ شما قدردانی کرده وشما رو با افتخار برترین طراح جوان برتر کشور انتخاب نموده ایم، امثال افرادی به مانند شما باعث افتخار میهن، جمهوری اسلامی ایران میباشند.
مرکز ملی فرش و طراحان کشور

متن لوح تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران

جناب آقای مهندس ...
 زحمات و تلاشهای ارزشمند جنابعالی از بدو ایجاد و راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران و همیاری و مساعدت شما در شکل گیری دفاتر خدمات الکترونیک شهر ستودنی و ارزشمند است.
بی‌ تردید مدیریت جنابعالی در دوران خدمت پرثمر در موسسه ... یکی از الگوهای قابل توجه و در خور تامل در برقراری ارتباط بین دفاتر و مجموعه شهرداری تهران است. مدیری توانمند و استوار، مدیریتی دانش مدار، مدیریتی پاکدست و شفاف و مدیریتی برجان ها و قلب ها که تنها به واسطه تجلی انوار الهی در ضمیر پاک و آینه جان آن برادر ارجمند میسر است.
اکنون که پس از سالیان طولانی ایثار، تلاش و مجاهدت در این عرصه خطیر و پس از خدمات شایان، با ارزش و ماندگار، خدمت در عرصه ای دیگر را برگزیدید، بر خود ضرورت دانستیم که به احترام آن همه رنج ها و تلاش‌های شبانه‌ روزی و به پاس این همه خدمات از حضور جنابعالی تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال شادکامی، سربلندی و موفقیت روز افزون برای شما آرزو نماییم.
 انجمن صنفی دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران

متن سپاس نامه خوش آمدگویی به استاد در مراسم سینای اصغر فرهادی

استاد بزرگوار
جناب آقاي ...
با جان دل خرسنديم كه افتخار ميزباني شما در مراسم باشكوه و تخصصي "درباره معماري با سينماي اصغر فرهادي" را عهده دار شده ايم.
از اين حيث، به خود باليده و ضمن خوشامدگويي از حضور گرانقدرتان، صميمانه بر آن گشته ايم تا به رسم  يادبود از اين مجموعه، يادگاري كوچك را تقديم حضورتان نماييم.
اميد است تلاش چندين ساله اين مجموعه در راستاي نيل به بالاترين كيفيت هاي روز اروپا -از بعد طراحي، توليد و اجرا- مقبول نظر حضرتعالي قرار گيرد.

متن تقدیرنامه از حمایت های پژوهشی و علمی

تقدیرنامه
ریاست محترم هیئت مدیره شرکت
جناب آقای
به پاس حمایت‌های ارزشمند و بی­دریغ جنابعالی و آن مجموعه محترم از تیم موت کورت دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، این لوح تقدیر از جانب اعضای تیم به شما تقدیم می‌گردد.
امیدواریم در سایه­ عنایات پروردگار، پشتیبانی جنابعالی همواره یاری­ رسان جوانان این مرز و بوم در پیمودن عرصه‌ های پژوهشی و علمی باشد.
با آرزوی تندرستی و بهروزی،
اعضای تیم دادگاه مجازی دانشگاه شهید بهشتی
آکادمی مساعدت های داوری تجاری بین المللی

تقدیر نامه روز ملی ایمنی و آتشنشانی

تقدیر نامه روز ملی ایمنی و آتشنشانی 1398
همکار ارجمند
جناب آقای ......
ایثار، شجاعت و فداکاری شما در به مخاطره انداختن جان خود برای حفظ جان و مال دیگران قداستی در محضر خداوند دارد که ارج نهادن به آن بسی دشوار است.
در کمال امتنان 7 مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی را به شما تبریک عرض نموده و آرزومند سلامت ، صلابت و سربلندی جنابعالی در پناه عنایات پروردگار متعال هستیم.
مدیر عامل شرکت ...

متن يادبود از افتتاح سايت توليدي

در پرتو عنايات حضرت حق تعالي در سال "اقتصاد مقاومتي: توليد - اشتغال"با همت تلاشگران و نخبگان متعهد ايران اسلامي و با حمايت ستادويژه توسعه فناوري نانو ، سايت توليدي شركت ... با حضور ارزشمند معاون محترم علمي فناوري رياست جمهوري جناب آقاي دكترسورنا ستاري و وزيرمحترم امور خارجه جناب آقاي  دكترمحمد جواد ظريف در ١٤شهريور ماه ١٣٩٦ افتتاح گرديد.

متن لوح سپاس جهت حضور در برنامه

بسم الله الرحمن الرحیم
لوح سپاس
"برای یک ذهن بزرگ همه ی دنیا احترام قائل است"
ورزش و هنر عرصه هایی هستند فراخ و بی انتها ، بستری برای شکل گیری ، تقویت و اثبات توانایی ها و فرصتی جهت فرهنگ سازی هرچه بیشتر در جامعه و ظهور توانمندیهای عظیم نهفته در سرزمینمان ایران.
بدینوسیله بر خود وظیفه دانستیم از حضور ارزشمند و پرمهر شما سرور ارجمند در برنامه ... تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق و سعادتمندی همیشگی تان را مسئلت نمائیم .
با احترام

متن لوح سپاس از دبیر محترم گروه جامعه خبرگزاری

سرکار خانم ...
دبیر محترم گروه جامعه خبرگزاری ...
بدینوسیله صمیمانه ترین مراتب قدردانی تشکل فعالان حیات وحش ایران به پاس توجه و پیگیریهای یک سال گذشته خبرگزاری ... که امروز به شکستن قرنطینه پنج ساله ببر سیبری و ملاقات دوباره این گونه ارزشمند جانوری با آسمان و آفتاب و آب در باغ وحش تهران انجامید، حضورتان تقدیم میگردد.
تشکل فعالان حیات وحش ایران
کارگروه آزادی ببر سیبری از قرنطینه

متن لوح سپاس از ارتقا سطح کیفیت و دانش بتن

شرکت ...
جناب آقای ...
با درود
بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشرفت و گسترش فعالیتهای شرکت در ... و ارتقا سطح کیفیت و دانش بتن در منطقه را تقدیم میداریم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت  وسلامت و تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را درراستای دستیابی به آرمانهای سند چشم انداز بتن 1404 در منطقه خواستاریم.
هیات مدیره شرکت ...
دیماه1394

متن لوح تقدیر و تشکر از همکاران QHSE

همکار گرامی
جناب آقای ---------------
بدینوسیله صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد شایسته و تعهد جنابعالی به اعتلای فرهنگ سلامت محیط کار اعلام داشته و ثبت رکورد 700000 نفر ساعت بدون حادثه پرسنلی متلف وقت را به جنابعالی تبریک عرض می نماییم.
امید است با ادامه روند پیش رو شاهد اتمام پروژه با کمترین حادثه و بالاترین سطح سلامت باشیم.
ادارهQHSE
شرکت ...

متن لوح تقدیر به مناسبت روز ملی ایمنی

جناب آقای ...
بدین وسیله برخود واجب می دانم ضمن تبریک به مناسبت روز ملی ایمنی، از تلاشهای خالصانه شما در راستای  استقرار  ،حفظ و رعایت  قوانین  و اصول ایمنی، بهداشت و محیط زیست تقدیر و تشکر نمایم.
لذا ضمن آرزوی  صحت و سلامتی برای شما و خانواده محترم، توفیق  روز افزون شما را در  اعتلای فرهنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست از پروردگار متعال مسئلت داریم.

متن لوح تقدیر از همراه محترم رویداد توسعه ی کسب و کار

به نام خداوند لوح و قلم
دوست عزیز
همراه محترم رویداد توسعه ی کسب و کار
خردمندان اهل معرفت در بستر فرهنگ ایران اسلامی با الهام از زیبایی‌های معنوی و ظاهری به لطف فناوری‌های معاصر، دست به آفرینش‌های علمی و هنری شگرفی زده‌اند. در این دوران، همت مضاعف و تلاش و کوشش انسانی‌ترین و فاخرترین نحوه‌ی حضور در عرصه‌ی فرهنگ این مرز و بوم مهربان است.
ضمن تشکر و قدردانی بابت حضور فعال شما در رویداد «» و  تقدیر از تلاش‌های تحسین برانگیز شما، توفیق و سعادت جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسالت داریم.      

متن سپاس نامه سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران

سرور ارجمند جناب آقای ...
سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ...
هر چند تقدیر و تشکر در برابر تلاشی که به نیت تقرب به خداوند متعال در رسیدن به کمال انجام می شود از عهده ما خارج و خداوند خود بهترین پاداش دهنده است اما با عنایت به تلاش و خدمات دلسوزانه و خداپسندانه حضرتعالی در حمایت از مردم خوب کشورمان و تجار و صنعت گران، حسب وظیفه انسانی و اسلامی بر اساس حدیث "لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از مساعدت­ها و پشتیبانی حضرت­عالی در برگزاری نمایشگاه­های موفق ایران در ... و ارائه رهنمودهای بسیار سودمند در محفل تجار و شرکت های ایرانی که به حضور موفق شرکت­های ایرانی در کشور ... انجامیده سپاسگزاری می­گردد.
گرچه اجر و پاداش واقعی نزد پروردگار قادر متعال خواهد بود ولی به رسم یادبود به جهت تجلیل از زحمات چند ساله حضرت­عالی و همکاران گرامی در سفارت، این لوح سپاس تقدیم می­گردد. امید است با تاسی از حضرت ولی عصر و مقام عظمای ولایت در راه شکوفایی و رونق و پیشرفت این سرزمین موفق و موید باشید.

متن تقدیرنامه تعاوني مسكن

برادر بزرگوار جناب آقای ...
معاون محترم مالی و اداری
سلام علیکم؛
موضوع مسکن و خانه دار شدن همکاران محترم سازمان همواره یکی از دغدغه های اصلی حضرتعالی  بوده و کمک و یاری شما بزرگوار در این زمینه تاکنون باعث تکمیل و تحویل حداقل 63 واحد مسکونی در پروژه شهرجدید هشتگرد گردیده است.
بدینوسیله هیئت مدیره تعاونی مسکن به نمایندگی از کلیه اعضای محترم پروژه مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می­نمایند.
هیئت مدیره
تعاونی مسکن کارکنان ...

متن لوح سپاس از همیار عزيز

جناب آقای ...
همیار عزیزم
آنگاه که قطره های بارانی سخاوت تو ریشه های فطرت پاکم را سیراب از مهربانی کرد و بودنت تکیه گاهی شد برای همه ی نبودن ها، دوباره جان گرفتم.
سپاسگزار پروردگاری هستم که آسمان دلم را به نور حضور تو روشن کرد و لحظه های دلواپسی و بی یاوری را با آمدنت برایم آسان نمود.
اکنون که فصل شکفتن جوانه های دانش بر ساقه های اندیشه است بر خود می دانم که حضور آفتابی ات را ارج نهم.
تکیه گاه استوارم؛
سپاسگزار بودنت هستم که جای خالی دفتر زندگی ام را پر کردی و چراغ خانه ی نقاشی های کودکانه ام شدی.
در این روزهای عزیز خدا و ماه مهربان کریم اهل بیت و پدر یتیمان کوفه، دستان نیایشگر کوچک من همیشه به سوی آسمان خواهد بود، برای سپاس از معبودی که تو را آفرید.
مهربانی و بودنت را سپاس

متن تقدیر و تشکر از همیاران عزيز

بسم الله الرحمن الرحیم
همیار عزیزم سرکارخانم ...
سپاسگزار پروردگاری هستم که آسمان دلم را به نور حضور تو روشن کرد و لحظه های دلواپسی و بی یاوری را با آمدنت برایم آسان نمود . اکنون که فصل شکفتن جوانه های دانش بر ساقه های  اندیشه است بر خود می دانم که  حضور آفتابی ات را ارج نهم.
تکیه گاه استوارم:
دستان نیایشگر کوچک من همیشه به سوی آسمان خواهد بود ، برای سپاس از معبودی که تو را آفرید.
مهربانی و بودنت را سپاس

متن تشکر از شورای روستا

گروه سازنده برنامه ... تابستان 96
اعضای محترم شورای روستای ...
جناب آقای ...
فرهیخته محترم
از حضور پرتلاش و همکاری بی نظیرتان در ساخت مجموعه ... برای معرفی فرصت های شغلی در گردشگری سرزمین پرافتخارمان ایران سپاسگزاریم. آبادانی و شکوفایی ایران عزیز و ماندگاری این قدمهای پرصلابت آرزوی قلبی ماست.

لوح سپاس از حضور در راهپيمايي 22 بهمن همکاران

بسم الله الرحمن الرحیم
همکار محترم سرکار خانم .................
با سلام
حضور ارزشمند و فراموش نشدنی حضرتعالی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قابل ستایش و تقدیر است.
بدینوسیله بر خود دانستیم تا از حضور گرم و صمیمانه  شما تشکر و قدردانی نمائیم .
امید است با توکل به یگانه ایزد منان متعال، در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید .
مدیر عامل       

متن لوح تقدیر از وکیل مدافع

بسمه تعالی
شاد باش
بخاطر سوگندی که
برای احیای عدالت یاد کردی
نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار شادبودنت
چنان در شهر بپیچد
تا رو سیاه شوند
آنان که ناكامي تو را
شرط بسته اند.
وکیل مدافع محترم
سرکار خانم   ...
با سلام و درود و احترام فراوان
دانش و تجربه و تلاش صادقانه شما قابل تحسین و تقدیر است ، ضمن عرض تبریک پیروزی درپرونده ...، از زحمات و خدمات شایسته شما تقدیر و تشکر نموده، توفیقات روز افزون  شما را  از درگاه ایزد منان خواستارم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن تقدیر نامه از دادستان

فضل الله المجاهدین باموالهم وانفسهم علی القاعدین درجة وکلا وعد الله الحسنی وفضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما (95 نساء)
دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان ...
جناب آقای ....
شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه ازامنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند.
اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور حافظان امنیت و عدالت درجامعه است بدین وسیله  از تلاشهای بی شایبه و حمایت های بی دریغ جنابعالی در برپایی پرشور و تامین امنیت مراسم دهه محرم مجتمع فرهنگی، مذهبی ثارالله روستای ...، از شما حماسه ساز پیروز وسنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش شما طلوع می کند، این لوح تقدیر، درکمال افتخار و با نهایت سپاس تقدیم حضور جاودانه تان می گردد.
از ايزد منان موفقيت های روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت اما خامنه ای مد ظله العالی را خواستار است.
با تشکر
هیئت امنای مجتمع فرهنگی مذهبی

متن لوح سپاس از خواننده کمیته امداد

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
هنرمندارزشمند کشور
جناب آقای ...
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است. بی شک هنری ماندگاراست که درخدمت مردم باشد و هنرمندی جاودان است که نامی نیک برجا نهد.بدین وسیله ازتلاش و زحمات ارزشمند و خالصانه جنابعالی برای برگزاری کنسرت خیرخواهانه برای کودکان بی سرپرست در سال1393تقدیر و تشکرمی نماییم و از حضورپرمهرتان دعوت می کنیم تا امسال نیزبا برگزاری چنین کنسرت ها و کارهای خیرخواهانه ایی دل کودکان نیازمند را باردیگر شاد کنید. این لوح سپاس را به شکرانه ی سخاوت و مناعت جنابعالی در انجام کار خیر، پیشکش محضر ارزشمندتان می نماییم. توفیق قرین اعمال خداپسندانه و مصلحانه ی شما باشد.
شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.
تویی آن گوهر پاکیزه که در عالم قدس                     ذکر خیر تو بود حاصل تسبیح ملک
اداره کمیته امداد استان ...

متن تقدیر و تشکر از خبرنگار

( هو المعین )
جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون          هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش قوی است

خبرنگار نیک گفتار/ نغز گفتار/ راست گفتار
خبرنگار محترم ... جناب آقای ...
ازاینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم محترم ... از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و  اسرار خصوصی و شوون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزیده اید؛ تشکر می نماید و به پاس صداقت و امانت و در کمال شرافت و فضیلت این لوح سپاس تقدیم حضورتان می گردد.
از ایزد متعال آرزو دارد تا یاریمان نماید در هر شرایط مدافع ارزش های عام انسانی جهت پیشرفت مسایل اجتماعی و رهایی ملی، مسیر مطلوب تیسیر یابد.
لطف الهی بکند کار خویش                 مژده ی رحمت برساند سروش
 از طرف جمعی شهروندان ...

لوح تقدیر و تشکر از مهمان های برنامه صدا و سیما

جناب آقای استاد ...
خواننده، نوازنده، مدرس وآهنگساز برجسته موسیقی کشور
این لوح به پاس حضورارزشمندتان در برنامه ... ولحظات زیبایی که برایمان خلق نمودید تقدیم می گردد
با آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون برای شما هنرمند گرامی
اهدایی ازطرف ...

متن لوح سپاس از شهردار در دهه فجر

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای ...
شهردار محترم شهر ...
بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از طرف جامعه پیوند اعضاء کشور به منظور همیاری، همکاری و اقدامات لازمه در جهت خدمت رسانی به این عزیزان را به جنابعالی تقدیم می دارم.
همچنین از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون و تعالی بخشیدن به آرمان های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و  عزت و سربلندی و تداوم حضور در عرصه خدمت به ملت شریف و پر افتخار ایران و توسعه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.
در پایان سالروز دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به جنابعالی و همکاران محترمتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

متن تقدیر و تشکر از شهردار

جناب آقای ...
شهردار محترم شهر ...
بدینوسیله از توجه مستمر و دلسوزانه جنابعالی در جهت ارتقاء فرهنگ ایرانی- اسلامی جامعه و همچنین تلاش ارزشمند شما در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان در ایران قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون برایتان آرزومندیم.

متن تقدیرنامه برای خدمت رسانی به روستا

 تقدیر نامه
جناب آقای دکتر ...
نماینده محترم مردم شریف شهرستان ... در مجلس شورای اسلامی
با سلام و تحیات
به پاس خدمات ارزشمند جنابعالی به مردم شهرستان ... و از حسن تو جه شما در اجرای پروژه های روستای گردشگری ... بخصوص آسفالت راه متبرکه ... ، مراتب تقدیر و تشکر اهالی این روستا از جنابعالی را اعلام می داریم .
توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سر بلندی از درگاه خداوند مسئلت داریم .

متن تقدیر از مدیریت شهرداری

جناب آقای مهندس ...
به شکرانه‌ توفيق و به پاسداشت همت وثيق حضرت عالی دراعمال مديريت و اجرای بهينه‌ امور شهرداری، حاکميت نظم و انضباط برمجموعه‌ تحت مديريت، حسن خلق، تعامل سازنده با کارمندان، ايجاد جوی صميمانه دربخش تحت مديريت، خلاقيت، نوآوری، جديت و قاطعيت درامور؛ اين لوح تقدير تقديم حضور ارجمندتان می گرددو بدینوسیله واحد ... از زحمات خالصانه و بی شائبه جناب عالی تشکر وقدردانی می نماید.
ضمن آرزوی تداوم این روند از ایزد منان، کامیابی، تندرستی به همراه پندار نیک و سربلندی حضرتعالی و خانواده محترمتان را خواهانیم.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت های روزافزون دست یابید.

متن لوح سپاس از شهردار منطقه

شهردار محترم منطقه ...
جناب آقای مهندس ...
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف شورایاری و مدیریت محله وتوجه ویژه شما به محله مذهبی وانقلابی ... را ارج می نهیم .
پیشاپیش طلیعه بهار طبیعت سال ... را تبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را درسایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم.
شورایاری ومدیریت محله

متن تقدیرنامه از شهردار منطقه

خدمت به خلق عبادت است. امام علی (ع)
جناب آقای مهندس  ...
شهردار محترم و مردمی منطقه .. 
با سلام
اندیشه و تلاش خدمت گزاران صدیق ایران اسلامی هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.
مدیریت محله بیش از 2 سال است که شاهد خدمات ارزشمند و ماندگار حضرتعالی در این منطقه می باشد.
خداونـد را شــاکریم، که با تدابــیر، حمایت و دستورات خوب جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت دراجرای بهتر طرح مدیریت محله دراین منطقه بوده ایم.
خدمت به شهروندان را، در کنار شما را افتخار می دانیم، درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.
در نهایت امتنان باتقدیم این لوح از زحمات شبانه روزی حضرتعالی سپاسگزاریم، و از خداوند سبحان برای شما سلامتی، موفقیت و استمرار خدمتگزاری به مردم  انقلابی این منطقه را مسئلت داریم.     
 مدیران محلات منطقه...

متن لوح سپاس سازمان بهزيستي

هو العظیم
خدا صاحب فضل بی انتهاست   
کند فضل و رحمت به هر کس که خواست
خدمت به خلق افتخاریست بس عظیم که هر کس را مفتخر نشاید آن خدمت و موهبتی است گران که باریتعالی آن راقسمت هرنفس نمی‌گرداند پس زهی توفیق آن کس را که ایزد منان افتخار خدمت بی شائبه  و بی منت را در راستای رضای خلق نیازمند نصیبش نموده است
جناب آقای دکتر ... به پاس قدردانی از تلاش مجدانه حضرتعالی که در راستای شکوفایی و ارتقای شرایط کمی و کیفی خانواده بزرگ بهزیستی استان ... داشته اید این لوح سپاس پیشکش حضور پر مهرتان می گردد دعای مادران بی سرپرست، کودکان کار، فرزندان شبانه‌روزی، معلولین گرانقدر و در نهایت تمامی کارمندان سازمان بهزیستی بدرقه راهتان.

متن لوح سپاس به مناسبت هفته بزرگداشت حسابداری

بنام خداوند حسابگر
لوح تقدیر
جناب آقای استاد......
  با احترام بی شک دو بال تجربه و آموزشهای کاربردی برای تعالی حرفه حسابداری به یک میزان موثرند و آنانکه در هر یک از این دو راه بی ادعا میکوشند تا در تربیت نسلی توانمند برای جامعه سهیم باشند سزاوار قدردانی و ستایشند.
ضمن آرزوی توفیق برای همه ی دست اندرکاران مرکز آموزش حسابداری دانشگاه به یکایک اساتید و کارشناسان این مرکز درود میفرستیم و امیدواریم که شاهد استمرار و اعتلای فعالیت آن برای جامعه حرفه ای حسابداری کشور باشیم.
بمناسبت هفته بزرگداشت حسابداری

متن لوح زرین برای تولد

تقديم به صاحب چشماني كه آرامش قلب است و صدايش دلنشين ترين ترانه ي دل
ترانه اي در واژه هاي نگاهت و در قافيه ي كلامت
چه خوب شد به دنيا امدي و چه خوب تر شد دنياي من شدي
هر روز برايت رويايي باشد در دست نه دوردست
عشقي باشد در دل نه در سر
و دليلي باشد براي زندگي نه روزمرگي
ميلادت مبارك

متن لوح تولد

جناب آقای دکتر ...
زادروز تان خجسته باد
شکر ایزد که دگر بار در این روز عزیز
و در این فصل پر از مهر و قشنگ پاییز
نه آذر ز فرح بخشی خود شد لبریز
شادی زندگی از آن شما، ما را نیز
دلت ای دوست سپارم به دو دستان خدا
و مبارک باشد، زادروزت، پاییز
دوستداران شما: ...

متن لوح تقدير مسابقات خودرو های الکتریکی

لوح تقدیر
طلب العلم علی کل مسلم فریضه
جناب آقای
امروزه حرکت عظیم علمی درکشور عزیزمان به دست دانشجویان و نخبگان فرهیخته و با حمایت همه جانبه ی مسوولان و مدیران علمی و  فرهنگی آغاز شده است و بر همگان به ویژه جامعه ی علمی کشوراست تا با هم فکری وهمیاری گسترده در تقویت واعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ودفاع ازمواضع اصولی وانسانی بیش از پیش کوشا باشند. بدین وسیله اهتمام به دانش اندوزی که هماهنگ با فطرت خداجوی آدمی و قرین با دین باوری و ایمان است و دوبال پیشرفت و تعالی آدمی را به همراه دارد; فرصت را مغتنم شمرده اکتساب افتخارآمیز رتبه ی اول را در مسابقات خودرو های الکتریکی تبریک و تهنیت عرض نموده و این لوح تقدیر  تقدیم حضور عالمانه ی شما می گردد. باامید به اینکه با بهره مندی از ارزش های بومی ،ملی و دینی شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای الهی و مادی شما جهت نیل به توسعه ی پایدار انسانی دین محور در جهان کنونی باشیم.
که ایزد مقامی ببخشد بلند          برآنان که دربحر دانش درند
بنیاد علمی دانشجوهای کشور

متن لوح تقدیر از انجمن حسابداران

هر آن کس که بنمود کار و کردارنیک      
به نفع خودش کرد آن کار نیک
جناب آقای ...
مدیریت محترم شرکت ...
امروز اطلاع رسانی و به روز بودن اطلاعات، نقش اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد.
آگاهی روزافزون مردم و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم ودانش و تخصص خود را، صمیمانه وبی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.
بدین وسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم حضرت عالی در اطلاع رسانی و انتقال اطلاعات به حسابداران تشکر شده واز  شما به عنوان حسابدار برتر  در نشست همایش فجر  حسابداران  تقدیر و این تقدیر نامه به شما تقدیم میگردد.
امید که این همکاری و تلاش جنابعالی  همچنان ادامه یابد.
انجمن حسابداران

متن عاشقانه برای تشکر از همسر

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست....
برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست ...
برای تویی که احسا سم از آن وجود نازنین توست ...
برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد...
برای تویی که هر لحظه دوری ات برایم مثل یک قرن است...
برای تویی که عـشقت معنای بودنم است...
برای تویی که آرزوهایت آرزويم است...
برای تو همسرم

متن تقديرنامه از شهردار براي آموزشگاه كودكان استثنايي

بسمه  تعالی
وقتی نفس ناطقه ی انسان قوی باشد، باکی از این نیست که جسمش علیل باشد، انسان به روح، انسان است .         امام خمینی( ره)
جناب آقای مهندس ...
شهردار دلسوز، محترم ونمونه شهر ...
گرچه جلب خشنودی خداوند به همراه احساس رضایت درونی ، سرمایه گران سنگی است که تمامی انسان های والا را از هرگونه تشویق و تمجید بی نیاز می نماید، لکن به مصداق حدیث نبوی (مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللّه َعَزَّ وجلَّ) از توجه ویژه ، تلاش و مجاهدت ارزنده جنابعالی دراجرای پروژه بزرگ موزائیک کاری حیاط آموزشگاه ، مناسب سازی محیط برای معلولین ، ترمیم وبازسازی فضاهای سبز حیاط وهمچنین تهیه وسایل بازی و توانبخشی ویژه معلولین که موجبات رشد مهارتهای اساسی دانش آموزان ، ایجاد انگیزه و بالابردن پوشش تحصیلی، تسهیل در عبور و مرور ، ارتقــاء ایمنی ، رضایت دانش آموزان و اولیاء و در نهایت رضایت خداوند سبحان را به همراه داشته است  تقدیر و تشکر می گردد.
شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در آموزشگاه کودکان استثنایی ... که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهدماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه “بقیة الله خیرٌ لکم
لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور تان
مدیر آموزشگاه ...

متن تقديرنامه از همكاري با هلال احمر

جناب آقای
مدیرعامل محترم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
تغییر رفتار خانواده ها در مسیر آمادگی در برابر حوادث و بلایا در گرو تلاش های دلسوزانه انسانهایی است که روح و فکر والایشان سرشار از عشق به مردمشان است، آنان که با هموار نمودن مسیر پر فراز و نشیب آموزش و ترویج آن به مردم عزیز کشورمان، همواره گامی مؤثر در ارتقاء سطح آمادگی خانواده ها  و کاهش اثرات حوادث و بلایای طبیعی و انسان ساخت برداشته‌اند. در این رهگذر حمایت، همدلی و همراهی جنابعالی از جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در تحقق طرح ملی خادم (خانواده آماده در مخاطرات) با تخصیص صفحاتی از مجلات درون  پروازی خود  به این مهم و خدمات بی دریغتان در عرصه اطلاع رسانی، شایسته تقدیر و تشکر است.
 بی شک زحمات  بی شائبه و ارزشمند  شما و مدیریت محترم روابط عمومی آن مجموعه،  برگ زرین و پر افتخاری است که بر صفحات رنگین عرصه آموزش کشور نقش خواهد بست؛ هر چند که این پایان راه نبوده و آغاز فصل رویش و خیزش دوباره جهت دستیابی به اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر، با توجه به حادثه خیز بودن کشور عزیزمان است. لذا ضمن تشکر و قدردانی و با امید آنکه این همکاری و همیاری در ارائه  آموزش‌های مستمر به هموطنان شریفمان، تداوم یابد ، از درگاه احدیّت دوام عزّت و توفیق روز افزون شما را خواستارم.

متن تقدير و سپاس همكاري در حسابرسي

تقدیر و تشکر
جناب آقای
این موسسه مراتب قدردانی و سپاس خودرا از جنابعالی و همکاران مالی و اداری آن شرکت در خصوص رویکرد شفاف و پاسخگویی جنابعالی وهمکارانتان در حسابرسی سال مالی منتهی به ... ابراز می دارد.
طی عملیات حسابرسی ، شاهد کارتیمی حرفه ای در واحد مالی و اداری شرکت بوده ایم ، اطلاعات به موقع و مربوط ارائه شده از طرف شرکت به ما کمک کرد تابتوانیم صورت های مالی و گزارش حسابرسی را در زمان مقرر به دفتر مرکزی شرکت ... ارائه نمائیم.

متن لوح تقدیر از کارکنان هتل

بسم تعالی
(( لوح تقدیر ))
سرکار خانم ...
امور تشریفات هتل...
با سلام؛
 از زحمات و تلاشهای  بی دریغتان برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم ازدواج اینجانب در هتل ... کمال تشکر و امتنان را داشته و بدینوسیله این لوح تقدیر به پاس مساعدت و توجهات بی شائبه سرکار عالی به حضورتان تقدیم میگردد .
امید است در سایه الطاف خداوندی همواره در مسیر راهتان گامهای استواراری بردارید .
با احترام فراوان

متن تقدیر برای حضور درصدا و سیما

جناب آقای مهندس …
حضور حضرت عالی به جمع خانواده بزرگ «صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران» را خير مقدم عرض نموده، برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگزاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نماید.

متن تندیس و لوح تقدیر از آتش نشان ها

لوح یادبود
به پاس خدمات ارزشمند واحد آتش نشانی و ایمنی
منطقه نفتی ... و بزرگداشت روز ملی آتش نشانی و ایمنی
به این مجموعه تقدیم میگردد
7 مهر 1398
National Fire & Safety Day
Sep 2018
شرکت مهندسی ...

متن لوح تقدیر از همسر

به نام خالق عشق و محبت
يک نفر آمده دنیای مرا سبز کند
خواب و بیداری و رویای مرا سبز کند
و به یمن نفس سبز اهورایی عشق
از ثری تا به ثریای مرا سبز کند
…  مهربانم
وجود نازنین تو بهانه زیستن است
تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی
با آمدن تو بهترین و زیبا ترین لحظات وارد کلبه خوشبختیمان شد
تو را از خدایی خواستم که به رحمت بی کرانش ایمان دارم پس برایم بمان
با یک دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاک می گذارم و خداوند را شکر می کنم
و امیدوارم قطار زندگی مشترکمان همیشه به روی ریلهای خوشبختی حرکت کند و بدان که تا بی نهایت عاشقانه
دوستت دارم
اولین سالروز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویمشرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh