متن تقدیر و سپاس از کارمند نمونه

متن لوح تقدیر از همکار

جناب آقای .............
موفقیت و رشد روز افزون هر مجموعه ای مرهون تلاش، پیگیری و خلاقیت همکاران و دلسوزان آن مجموعه است.
از همین رو بر خود واجب می دانیم که مراتب قدردانی و سپاس از تلاش، پیگیری و جدیت جنابعالی را ابراز نماییم.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت بیشتر دست یابید.
سربلند و کامروا باشید

متن لوح سپاس از همکار

همکار ارجمند
بدینوسیله ناب ترین مراتب سپاس و احترام به پاس اخلاق حرفه ای و کوشش های بی دریغ ‌و دلسوزانه سرکارعالی در پیشرفت مستمر شرکت را تقدیم شما می کنیم.
با احترام فراوان
مدیریت و کارکنان

متن تقدیر و تشکر از کارمند نمونه

همکار گرامی
تولید ، اشتغال و حمایت از آن نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور داشته و یکی از مهمترین پیامدهای اقتصادی آن ، افزایش رفاه عمومی و استفاده اثر بخش از منابع است و بدون شک تجمیع این عوامل قادر است ، رشد اقتصادی کشور را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را به ارمغان آورد.
لذا بدینوسیله صمیمانه ترین مراتب قدردانی خود رااز تلاش خالصانه شما در راستای پیشرفت کاری و تولید ابراز می دارم.
بدون شک این دیدگاه دلسوزانه شما موجبات ایجاد انگیزه و ترغیب دیگر تلاشگران عرصه کار و تولید را در دیار محلات مهیا نموده است.
در پایان با تقدیم دوباره مراتب سپاس از مساعی و کوشش های ارزشمند آن انجمن فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی را برایتان آرزو می نماییم.
از طرف مدیریت...

متن لوح تقدیر برای کارمند

همکار ارجمند سرکار خانم...
رشد و بالندگی و شکوفایی شرکتها مدیون پرسنلی است که با تلاش، آینده نگری و ارائه پیشنهادات موثر در پیشرفت و اعتلاي هر چه بیشتر محل فعالیت خود قدم برمیدارند. بدینوسیله و با اهدای این لوح تقدیر، مراتب سپاس و قدردانی خود را بابت پیشنهاد شما اعلام مینمایم. امید است با همت شما و سایر همکاران، آیندهای روشن را برای خانواده بزرگ دنیای ماموت رقم بزنیم.
توفیق روزافزون شما همکار ارجمند را از درگاه خداوند متعال مسئلت مینمایم.

متن لوح تقدیر از کارمند نمونه

بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدردانی از شما کارمند مسئول و وظیفه شناس که با بهره گیری از تخصص و تعهد و مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، رازداری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.
ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور ماموریتی است بزرگ که بایستی در راستای اجرای آن، همه همکاران بر عهد خود در ارتقای سطح تعالی و ارائه الگویی ملی همچنان پایدار و مصمم باقی مانده تا در آینده ای نه چندان دور، چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به سازمانی جهان تراز را، جامه عمل بپوشانیم.

لوح تقدیر از کارمند

جناب آقاي ...
با سلام واحترام
بدین وسیله از جنابعالی که با کمال پایبندی به اصول اخلاقی  و صداقت نقش خویش را در سیستم ایفا نمودید کمال تشکر را داریم و این لوح را به پاس قدردانی از شما تقدیم نموده و سلامت و توفیقات روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
بی تردید این روحیه امانت‌داری شما در یاد و خاطر سیستم ماندگار خواهد شد.
امید است همچنان تحت توجهات حضرت حق در پیشبرد امور محوله و اهداف بلند موفق و سرافراز باشید .
شرکت ...
پاییز 1399

متن يادبود و لوح سپاس از همکار برتر

جناب آقای ...
همكار و نماينده محترم شركت ...
بدینوسیله از جنابعالی بدليل سنوات طولاني همکاری با این شرکت و اينكه در جهت معرفي و پیشرفت هر چه بيشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آينده اي پویا و پایا برايتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن یاد بود و تقدير از همکاران نمونه

آغاز سخن یاد خدا باید کرد                            خودرا به امید او رها باید کرد
ای با تو شروع کارها زیباتر                              آغازسخن تورا صدا باید کرد
همکار ارجمند جناب آقای ....
بدینوسیله به رسم یادبود و به پاس قدردانی از شما کارمند مسؤل و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری ، احترام واکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت مجموعه اهتمام ویژه می ورزید. این لوح تقدیر؛  پیشکش حضور پر لطفتان میگردد.
اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسؤلیت های محوله به کار گرفته و وجدان کاری ، صداقت ، امانت داری و خدمت را سر لوحهء گفتار و کردار خود قرار داده وتلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی ونشاط را در محیط کار ترویج نمایید.
با تقدیم بهترین آرزوها
پاییز 1395

متن لوح یاد بود و سپاس از کارمند نمونه شرکت

بسم تعالی
تو راهست پاداش بی منتی                                      که بسیار شایسته ی عزتی
جناب آقای /سرکارخانم...    
به رسم یادبود و به پاس قدردانی ازشما کارمندنمونه درزمان فعالیت شمابزرگوار درشرکت ... بخاطر حسن وظیفه شناسی بسیار و انجام تخصص و مهارت های لازم وباحفظ احترام وتکریم متقابل که باعث اعتلای پیشرفت در اداره امورشرکت درزمان تصدی مدیریت عاملی اینجانب گردیدید.
لذا این لوح تقدیر را به پاس قدردانی اززحمات بی دریغ شمابزرگوارتقدیم می نماییم وازدرگاه خداوندباری تعالی آرزوی توفیق برای شما و خانواده محترم راخواهانیمامیداست درطول دوران توام کارکرد ضمن رضایت از حقیر باخاطراتمان نامی نیکو را تا ابد برای همدیگر زنده نگهداریم.
هرآنکه خدمت جانان به جان کرد                               به گیتی نام خودراجاودان کرد
باتقدیم احترامات
مدیرعامل شرکت ...

متن لوح سپاس از همکار نمونه شرکت

همکار گرامی جناب آقای ...
وظیفه شناسی و تلاش صادقانه شما قابل تحسین و تقدیر است، بدینوسیله از زحمات و خدمات شایسته شما تقدیر و تشکر نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمائیم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق ومؤید باشید.
شرکت ...

متن لوح سپاس از کارمند برتر شرکت

راز یک زندگی زیبا این است:
که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی . . .
سرکار خانم ...
نظر به شایستگی و توانمندی شما همکار عزیز در جهت رشد و توسعه برند ... وبه پاس فعالیت های مستمر و دلسوزانه جنابعالی در سال 1395 ، دیپلم افتخار و نشان کارمند برتر شرکت ... تقدیم می گردد . امید است در سایه ایزد منان همواره پیروز و موفق باشید .
با امید موفقیت های روز افزون شما

متن لوح زرین تشکر از کارمند برتر لیزینگ

جناب آقای .................
با سلام و تحیات
به پاس زحمات و تلاشهای بی دریغ، صادقانه و صمیمانه در طراحی و اجرای طرح ارائه خدمات لیزینگ ... در شعب مؤسسه اعتباری ...، این لوح به جنابعالی تقدیم می گردد.
امید است حسن همکاری و توجهات جنابعالی که نقش بسزایی در راه اندازی این طرح داشته است، در توسعه و اجرای سایر فرصتهای خدمت رسانی با همکاری دو مجموعه نیز همچنان استمرار یابد.
توفیقات روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم.
اول مهر ماه هزار و سیصد و نود و چهار
شرکت لیزینگ ...
دکتر ...
رئیس هیات مدیره

متن لوح تقدير از كارمند نمونه

همكار گرامى ......
بدينوسيله از تلاش هاى موثر و خدمات دلسوزانه شما به عنوان كارمند نمونه سال ٩٥ تقدير و تشكر مي نمايم.
كسب اين موفقيت را صميمانه به شما و خانواده محترمتان تبريك عرض نموده و از خداوند منان توفيقات روز افزون براي شما آرزومندم.

متن لوح تقدیر و تشکر از همکاران نمونه نگهبان

بنام آنکه جان را فکرت آموخت...
لوح تقدیر
جناب آقای ...
پرواز بلند و رسیدن به اوج، خواستن از سر صدق و عشق می طلبد و جانمایه ای برای توانستن.
سربلندی گروه صنعتی ... مرهون تلاش پـرشور، مجدانه و کارآمدی افرادی چون شما می باشد که با همه توان، مهارت، تخصص و تعهد برای رسیدن به اهداف عالیه این گروه مخلصانه و با کوشش فراوان و جانفشانی در این راه  کوتاهی ننموده اید. به خود می بالیم که برای فتح قله های تعالی همراهانی چون شما را در کنار خویش داریم. این لوح بازتاب کوچکی از سپاس و قدردانی برای خدمات صـادقانه و تلاشهای صمیمانه شما در انجام دقیق وظایف نگهبانی می باشد.
پرتو تابناک لطف احدیت همواره روشنی بخش راهتان باد.
با آرزوی بهترینها
...– مدیر عامل

متن لوح تقدیر از مديران و دست اندركاران نمونه

وَأَوْحَى رَبُّكَ إِلَى النَّحْلِ أَنِ اتَّخِذِي مِنَ الْجِبَالِ بُيُوتًا وَمِنَ الشَّجَرِ وَمِمَّا يَعْرِشُونَ ﴿۶۸﴾
ثُمَّ كُلِي مِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُكِي سُبُلَ رَبِّكِ ذُلُلًا يَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِيهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَةً لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ ﴿۶۹﴾
جناب آقای ....
با سلام وآرزوی توفیق
بی شک هر فعالیت نظامند در گرو تلاش خردمندانه تمامی آحاد جامعه و فرد فرد مدیران  و دست اندرکاران عرصه های مختلف می باشد اینک به پاس همراهی ها و مساعدت های شما در پیش برد اهداف توسعه صنعت کشور این لوح یاد بود تقدیم حضور جنابعالی می گردد. از پیشگاه ایزد منان آرزوی توفیق روز افزون را برای شما مسئلت می نمائیم.

متن قدردانی و تقدير از همکار برتر

جناب آقای ...
بدینوسیله از جنابعالی بدليل سنوات طولاني همکاری با این شرکت و اينكه در جهت معرفي و پیشرفت هر چه بيشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.آينده اي پویا و پایا برايتان آرزومندم.این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن تقدیرنامه کارمند نمونه و تبریک سال نو

بسمه تعالی
سرکار خانم    
با سلام و احترام
تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به با می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است.
بدینوسیله ضمن عرض تبریک سال نو، انتخاب سرکار عالی را به عنوان کارمند نمون سال 1395 تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاشهای شما   صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید.
توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.
مدیریت 

متن تقدیرنامه از همکاران نمونه

بنام خداوند جان  و خرد
حق کسی که عمل نیکی را به تو عرضه میکند این است که از او قدردانی کنی
و نیکی هایش را به زبان آوری و از او به خوبی یاد کنی
جناب آقای ...
بدینوسیله با اهدای این لوح تقدیر مراتب قدردانی و سپاس خود را از بذل تلاشهای مجدانه جنابعالی در راه خدمتگزاری خالصانه ابراز نموده و از زحمات و مساعی بی شائبه شما در مدت تصدی تشکر می نمایم .
از درگاه ایزد منان و درسایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) توفیق و عزت پایدار توأم با صحت وسلامت و روزگاری خوش همراه با سعادت برای شما آرزومندم .
مدیر عامل

متن تقدیر نامه از همکار نمونه بانک

همكار گرامي
سرکار خانم ...
باسلام ،
تلاش و کوشش شما همکار گرامی در راستای تعالی و پیشرفت بانک ... در تمام عرصه های مختلف به ویژه عرصه ورزش و روابط عمومی مایه مباهات و دلگرمی است.
ضمن آرزوی بهروزی و سعادت برای سرکار عالی، این لوح تقدیر به پاس قدردانی از زحمات شما  تقدیم می گردد.
رئيس هيئت مديره و مدیرعامل

متن تقدیر نامه از کارمند برتر شرکت

بنام خدا
تقدیرنامه
جناب آقای ...
تلاش صادقانه، حسن اخلاق و نیز پرهیز جنابعالی از هرگونه گفتار و رفتار غیراخلاقی و غیرکاری در محیط شرکت آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد شماست. لذا بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکز از زحمات و تلاش­های بی دریغ جنابعالی از درگاه ایزدیکتا برای شما توفیق و سلامتی همیشگی را خواستاریم.
شرکت ...

متن تقدیر از همکاران نمونه

جناب آقای ...
سلام علیکم؛
بدینوسیله ازتلاش ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت در ...  تشکر و قدردانی نموده، سلامتی و توفیق روزافزون شما و خانواده محترمتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

متن تبریک روز کارمند موقوفات آستان قدس رضوی

جناب آقای ...
به مناسبت میلاد مبارک حضرت امام رضا علیه السلام و روز کارمند، با اهداء این لوح تقدیر، از سال ها تلاش و پیگیری های مستمر و مجدانه سرکار عالی در راستای احقاق حقوق حضرت ثامن الحجج علیه السلام و ترویج فرهنگ والای وقف، تقدیر و قدردانی می گردد.
امید آنکه در سایه الطاف الهی همواره سلامت و موفق باشید.
مدیر عامل موقوفات آستان قدس رضوی استان

لوح یادبود تشكر و سپاس از همکاران نمونه

بسمه تعالی
همکار ارجمند
جناب آقا / خانم  ...
احتراماً،
بدینوسیله از سعی و تلاش و پیگیری های مستمر جنابعالی در انجام فعالیت های موسسه ودر راستای پیشبرد اهداف سازمانی موسسه ،کمال تشکر و سپاس را دارم .
لذا به رسم یادبود و به پاس قدردانی از حسن همکاری وزحمات بی شائبه جنابعالی، این لوح تقدیر به حضورتان اهداء می­گردد.
امید است در پرتو عنایت حق همواره در کلیه شئونات زندگی موفق وموید باشید .
ومن ا.............التوفیق
 مدیر عامل : ...

متن لوح سپاس از کارمند نمونه

با درود و احترام
تلاش دلسوزانه و صادقانه شما، آیینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است . نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست .
بدینوسیله از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید وضمن انتخاب جنابعالی به عنوان کارمند نمونه، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم .
مدیر عامل و عضو هیات مدیره

متن لوح سپاس از کارمند تلاشگر و نمونه

جناب آقای ...
لوح سپاس
کارمند تلاشگر و نمونه شرکت ...
بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید؛
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.
مدیر عامل ...

همکار برتر ونمونه سال

همکار برتر
جناب آقای
ضمن اظهارخوشوقتی ، انتخاب جنابعالی را به عنوان همکار برتر سال 1395 تبریک می­گویم. به همین مناسبت این لوح برای قدردانی از خدمات ارزشمندتان  تقدیم می گردد.
توفیق و پیشرفت روز افزون شما را در عرصه کار و زندگی از خداوند منان خواستارم.

متن یاد بود از همکار

جناب آقای
بدینوسیله از جنابعالی بدليل سنوات طولاني همکاری با این شرکت و اينكه در جهت معرفي و پیشرفت هر چه بيشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آينده اي پویا و پایا برايتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن لوح تشکر از همکار

همکار ارجمند
جناب آقای
مجالی اندک برای بودن در کنار شما، فرصتی بزرگ برای رویش مهربانی در محیط خدمت و زایش دوستی در محفل انس ما فراهم ساخت چندان که باورمان شد عطری که چنین ما را به هم نزدیک ساخته است بی تردید ریشه در صدق دل یک گل زاده وارسته دارد.
سخاوت در مهر ورزیدن و کرامت در شور بخشیدن، درک ما از لطف حضور شما بوده است و این تنها خاطره ای در ذهن همقطاران اسبقتان نیست بلکه آغازی است برای طریقت یک طریق نو در جمع ایشان. 
آرزوی ما برای شما نهایت خیری است که خداوند در ذات آدمی نهاده است و آن تداوم مهرورزی تا روز نیک فرجامی است.
جمعی از همکاران

متن سپاس نامه از کارمند نمونه

با درود و احترام
تلاش خاضعانه و صادقانه شما، آیینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است . نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست .
بدینوسیله از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم .

متن تقدیرنامه از پرسنل

هو الطیف
جناب آقای مهندس
آنچه پرواز اندیشه هایمان را بر فراز سال ها و قرن ها ماندگار می کند، همت عزیزانی است که در کمال صداقت و پشتکار بهترین سال های عمر خود را صرف اعتلای این مرز و بوم می نمایند.
همت استوار و کار ماندگار جنابعالی در زمینه ... شرکت ...، موجب تقدیر و تشکر است.
لذا با تقدیم این لوح تقدیر، از مساعی و کوشش های ارزشمند جنابعالی صمیمانه قدردانی می نماییم و فردایی روشن  و پر از موفقیت و سربلندی برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم.

متن تشکراز کارمند

لوح سپاس
جناب آقای
خدمات شایان توجه شما در جهت رسیدن به اهداف و آرمانهای این شرکت بی شک موجب مباهات می باشد و به پاس همکاری صادقانه جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف عالی شرکت صمیمانه از شما تقدیر به عمل آورده و سلامتی و موفقیت روزافزونتان را از درگاه ایزد بخشاینده خواهانیم.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh