متن تقدیر و سپاس از مدیریت

متن لوح تقدیر تودیع مدیرعامل

با سلام و احترام
از اینکه در ظل توجهات خداوندی، در مقام مدیریت محترم عامل شرکت، خدمات ارزنده‌ای را مبذول داشته‌اید و هم اکنون آماده خدمت در عرصه‌ای دیگر از صنعت کشور هستید، برخود وظیفه می‌دانم به مصادق بارز حدیث شریف مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ؛ از تلاش‌های متعهدانه حضرت‌عالی در راستای ارتقاء این شرکت، نهایت تشکر را ابزار دارم.
امید است؛ با گام‌های استوار در فتح قله‌های رفیع موفقیت در تمامی عرصه‌ها، پیروز و سرفراز باشید.
از درگاه الهي، دوام توفيقات، همراه با عزتمندی و سلامتی، برایتان آرزومندم.
مدیر عامل گروه سرمایه گذاری

متن لوح تقدیر از مدیر فرهیخته

حضور مدیر فرهیخته، مجرب و متعهد
جناب آقای ...
سلام علیکم
مدیریت، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت بندگانش گام بر می دارند. به شکرانه ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه ی امور، حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه ی تحت مدیریت، حسن خلق، تعامل سازنده با ارباب رجوع، ایجاد جوی صمیمانه در بخش تحت مدیریت، درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی ، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور، صمیمانه ترین تقدیر و خالصانه ترین سپاس تقدیم حضور می گردد.
توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند متعال خواستاریم.
از طرف پرسنل بیمارستان

متن تبریک مدیریت

بنام خالق زیبایی ها
دوست و همکار گرامی جناب آقای...
از اینکه قبول زحمت فرمودید و قبول مسند ریاست را با تخصص، تجربه خود درجهت ارتقاء صنعت کشور اهتمام ورزیده اید به رسم ارادت و اخلاص این لوح تقدیم حضورتان میشود.
از یگانه یکتا سلامتی همراه با درایت و بصیرت جهت فردایی بهتر و افقی روشن تر برای شما آرزومندیم .
ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                      هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند
از طرف ریاست اتحادیه

متن لوح تقدیر از مدیر برتر

سرکار خانم دکتر
مدیر محترم کسب‌ و کار گروه
به خود می‌بالیم که نام پر افتخار سرکار عالی را به عنوان یکی از مدیران ارشد صنایع غذایی در میان شرکت‌کنندگان دیدیم.
به ما در واحد ارتباطات درون‌سازمانی افتخار دادید .گامهای شایسته تان در گروه، نام شما را به عنوان یکی از ارزشمندترین مدیران گروه در ذهن کارکنان ثبت می کند.
امیدواریم بتوانیم با استفاده از دانش و تجربیات شما گامی مثبت در جهت افزایش رضایتمندی کارکنان برداریم.
واحد ارتباطات درون سازمانی

متن تقدیرنامه از مدیریت محترم عامل

مدیریت عامل محترم
جناب آقای دکتر...
باتوجه به شرایط کشور و تورم به وجود آمده و سخت شدن شرایط  زندگی و تغییر سبک آن هزینه های بالای زندگی، تمامی پرسنل شرکت از جنابعالی بعلت پیگیری و پرداخت به موقع حق و حقوق پرسنل شرکت به طور منظم و راه انداختن دستورالعمل پرداخت کارانه که دراین شرایط دشوار کمک شایانی به معیشت پرسنل نموده است کمال تشکر و قدردانی را داشته و با تمام وجود تلاش خود را در پیشبرد اهداف شرکت ازنظر کمیت و کیفیت به کارگرفته و از خداوند منان برای جنابعالی آرزوی سلامتی و برای شرکت موفقیتهای روز افزون خواستاریم.
از طرف پرسنل شرکت

متن سپاس از مدیریت عامل

به نام خدایی که خاک آفرید                       کز  آن خاک انسان پاک آفرید
چه خوش روزی که پا به عرصه زندگی گذاشتید و هرچه ایام سپری شد و به امروزمان نگاه میکنیم با دوستی پایدار، مدیری توانمند و شخصیتی فرهیخته  مواجه ایم.
برای ما، شما فرا تر از یک مدیر عامل می باشید. شما یک الگو ، محرم و دوست عالی محسوب میگردید و افتخار میکنیم و می بالیم که عضوی از تیم شما محسوب میگردیم.
ممنونیم بابت حمایت، اعتماد و اعتباری که به مجموعه افزودید مواردی که بیش از هر چیز برای موفقیت به آن نیاز داشتیم .
خوشحالیم که در کنارتان هستیم و آرزوی سلامت و سعادت برای آینده تان داریم .

متن لوح تقدیر از مدیرعامل

مدیریت عامل شرکت
با سلام
بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه مجموعه محترم و عوامل اجرایی در پروژه ...این مجموعه تقدیم میداریم .
از یگانه یکتا تداوم این همکاری را برای ساختن فردایی بهتر در کنار شما آرزومندیم.
ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                 هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

متن تقدیر و تشکر از مدیریت محترم

مدیریت محترم اتحادیه گل و گیاه
احتراما بدینوسیله مراتب قدردانی سهامداران و کارکنان شرکت را از تلاش های بی شائبه شما در راستای تبدیل تولید و پرورش سنتی گل و گیاه به کاشت مدرن که نشانگر اهداف عالیه آن مجموعه در جهت رهایی از اقتصاد تک محصولی، توسعه اقتصادی کشور و زمینه ساز صادرات غیر نفتی به عنوان رکن مهم اقتصاد است اعلام می نماییم و دست شما را از بابت دگرگون ساختن چهره اقتصاد ، اجتماعی و زیست محیطی به گرمی میفشاریم.
امید است در سایه مجاهدت مدیریت توانا و تلاش و کوشش کارکنان آن مجموعه شاهد تحقق آينده اي روشن، پراميد و قدرتمند برای این مرز و بوم باشیم.

متن لوح تقدیرنامه از مدیر خلاق

بی شک حضور مدیر خلاق، با صداقت و با تجربه ای هم چون شما مایه ی خیر و برکت بوده و اینک که تقدیر الهی توفیق خدمتگزاری در مسند ديگري را به آن جناب ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما نهایت سپاس و قدردانی را خدمت حضرت عالی ابراز داریم.
با آرزوي توفيق روزافزون

لوح سپاس از مدیرعامل

لوح سپاس
مدیر عامل محترم ...
جناب آقای مهندس
سلام علیکم
در حرکت کاروان بشری به سوی تعالی و کمال بی شک آنان که از روی تعهد و اخلاص در افشاندن بذر فرهنگ و آگاهی دینی و بالندگی ارزشهای اخلاقی و اسلامی و همت گمارده آمد نقش اساسی و مهمی ایفا نموده که هیچ زبان و بیانی توان توصیفش را نداشته
جز خدای سبحان که قادر به درک مقام شامخ این عزیزان و اعطای آجر آنهاست
به رسم احترام و سپاس قدردانی از تلاش‌های ارزشمند و مخلصانه جناب عالی در آن سازمان این لوح سپاس حضورتان تقدیم میگردد

متن لوح تقدیر از مدیر تولید و فنی شبکه

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست                که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست
نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر              نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست
صبا ز حال دل تنگ ما چه شرح دهد                  که چون شکنج ورق‌های غنچه تو بر توست
سرکارخانم دکتر ...
مدیر گرانقدر تولید و فنی شبکه ...
بانهایت احترام و ارادت
از تلاش های بی دریغ ، مدیریت مدبرانه ، اقدامات سنجیده ، همراهی ها وهمدلی ها ی سرکارعالی طی سالها مدیریت درحوزه تولید و فنی شبکه قدردانی و تجلیل می کنیم.
ازخداوند متعال سربلندی ، عزت وموفقیت روزافزونتان را آرزومندیم .
گروه کارگردانان شبکه ...
اسفند 1400

لوح تقدیر از مدیر

به نام یگانه ایزد منان
مدیر متعهد و وظیفه شناس: جناب آقای مهندس ...
همکاران مديريت ... هیچ‌گاه خاطره تلاش‌های بی‌وقفه‌، پیگیری و سخت‌کوشی و خُلق و خوي نيكوي شما را از یاد نمی برند. اكنون شایسته است از زحمات بی‌دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت، تشکر و قدردانی نموده و سلامتي، موفقيت و شادكامي را براي شما و خانواده گرانقدرتان از درگاه احدیت مسئلت مي نماييم .
نام نیکتان همواره در دل و زبانمان جاری خواهد ماند و آرزو می کنیم دستی بالای تمامی دست‌ها مدد کارتان باشد.

تقدیر از مدیر

بهنام تنها ایزد منان
 با عرض ادب و سلام  حضور محترم مدیر ... استان... جناب اقای ...
اینجانب ...، پرسنل قرار دادی ... به عنوان یکی از نیروهای انسانی این مجموعه، بر خود واجب و ضروری دانستم تا به واسطه ی این لوح تقدیر و سپاس نامه در حد سر سوزنی از خدمات ارزشمند و مفید و کارساز و چشمگیری که در کوتاه ترین زمان حد ممکن برای این مرکز خرید اعمال نموده اید قدردانی کرده و سپاسگزار باشم.
چرا که به هیچ وجه خاطرات خوشی که از تلاشهای مثمر ثمر و بی وقفه و بی دریغ و همچنین پیگیری ها و سخت کوشی جنابعالی که در زمینه های مختلف مدیریتی و اجرایی و با شدت بسیار زیاد در چشم و ذهن بنده و کلیه کارکنان و پرسنل و کارمندان ملموس و پر واضح مشخص و مبرز بوده هست و به یادگار نهاده اید و بر هیچکس پوشیده نیست همیشه در یاد خواهم داشت.
همچنین جا داره کسب سمت و مقام جدید که شایستگی و گرانبها بودن شما را در بطن خودش در بر دارد را به جنابعالی مدیر فرزانه ی خودم تبریک و شاد باش عرض نمایم .
چه بسا به علت تمام ویژگیهای انسانی عالیقدری که در وجود شما نقش بسته است تاثیر محرک مثبت و اثر بخشی در زندگی فردی بنده خواهید داشت و بسیار خرسند و خوشحالم که دست شانس و تقدیر و لطف پروردگار با من یار و این فرصت فراهم شد تا بنده به عنوان کارمند شما افتخار همکاری با چنین راهنما، معلم، رهبر و مدیر برجسته محبوب که با مهارت و توان پر قدرت و کوشش تمام و مسلط به همه امور پیرامون خویش در کمتر از یکسال فرصتهای عالی پیشبرد کاری را برای بنده و امثال اینجانب فراهم نمودید، جا دارد تا حق قدرشناسی خودم را بدین وسیله ابراز داشته و به جا آورم .

متن لوح تقدیر از مدیر عامل

به نام خداوند جان وخرد
من لم يشكر المخلوق، لم يشكر الخالق
جناب آقای مهندس ...
اينك در پرتو الطاف خاصه الهی، چند سال متوالی را در کسوت خدمت به صنعت ايران عزيز، به انجام وظیفه ثمربخش و موثر پرداخته‌اید و اكنون که تقدیر الهی توفیق خدمت در سنگر ديگري را به آن جناب ارزانی داشته، بسی شایسته است به پاس تلاش‌هاي ماندگار و زحمات مستمر و خستگي‌ناپذير جناب‌عالي در راستای ارتقاي همه‌جانبه شركت فراب، نهایت سپاس و قدردانی مديران و کارکنان را خدمت حضرت‌عالی و خانواده ارجمندتان که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند، ابراز نماييم.
همکاران گروه فراب هیچ گاه خاطره تلاش‌های بی وقفه‌، پیگیری و سخت‌کوشی و خُلق و خوي نيكوي شما را در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی از یاد نمی برند و امیدوارند که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما در جامعه فني و مهندسي كشور، بهره‌مند و برخوردار باشند.
ثمرات تلاش‌های ارزشمند شما همواره در این شركت به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود.
از درگاه الهي، دوام توفيقات و سلامتي و عزت روزافزون شما و خانواده محترمتان را خواستاريم.
هر آن کس خدمت جانان به جان کرد    به گیتی نام خود را جاودان کرد

متن لوح تقدیر نامه از مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

ولایت علی ابن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی
 فرهیخته ارجمند
جناب آقای مهندس ...
با کمال مسرت و افتخار انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری، هتلداری ... که سنبل بارزی از توانایی های ارزشمند و تلاشهای خستگی ناپذیر جنابعالی می باشد را تبریک عرض می نمایم .
از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت  حضرتعالی را مسالت دارم .
با احترام

متن لوح تقدیر از مدیرمحترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

ریاست محترم اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران
جناب آقای مهندس ...
مدیریت، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه‌ ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت بندگانش گام بر می‌دارند. به شکرانه‌ ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه‌ ی امور که هرگز از یادها نخواهد رفت صمیمانه‌ ترین تقدیر و خالصانه‌ ترین سپاس تقدیم حضور می‌گردد. توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند متعال خواستاریم.
ایام عزت مستدام 
رییس اتحادیه صنایع لوح فشرده ایران

متن لوح يادبود از مدیریت مرکز تحقیق

همتی کن این جهان را بازساز                                      با نگاهی نو جهانی نو بساز
جناب آقای مهندس ...
مدیریت مرکز تحقیق و توسعه شرکت ...
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف وپروژه های تولیدی سازمان  تقدیم می داریم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف علمی و پژوهشی ، ارتقای سطح علمی سایر همکاران رامسئلت دارم.
از طرف پرسنل: ...
اردیبهشت 1396

متن لوح سپاس نامه از مدير نمونه

به نام خالق هستى
سركار خانم/ جناب اقاى ..... مدير نمونه،
تلاش خالصانه و صادقانه ى شما ايين وظيفه شناسى و پژواك، دانايى و تعهد است
نتيجه ى بذر و تلاش وكوشش شما، درخت اميدى است كه به بار مينشيند و نويد بخش اينده اى پر نشاط و زيباست.درود بر همت بلندتان.
بدين وسيله از زحمات و تلاش هاى بى دريغ شما صميمانه تقدير و تشكر به عمل مى اوريم
توفيق و سلامتى شما را از درگاه ايزد منان خواستاريم

متن لوح سپاس از مدیر مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای ...
سلام علیکم؛
احتراما ضمن آرزوی توفیق روزافزون؛ بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خویش را  به پاس خدمات شایسته و ارزشمند حضرتعالی در جهت توسعه و ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به مراجعه‌کنندگان محترم مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی ... اعلام می‌داریم.
امید است در پرتو رحمت و عنایت ایزد منان همچنان موفق و سربلند باشید.
هیات مدیره مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی ...

متن لوح سپاس از مدیر دامپزشکی

مدیر مدبر و تلاشگر فهیم،جناب آقای دکتر ...
ریاست محترم شبکه دامپزشکی شهرستان ...
فعالیت چشمگیر،کوشش پیگیر همراه با صداقت و اهتمام در جهت رفع مشکلات و مسائل مردم،نشان از حسن تدبیر،برنامه ریزی منسجم،سازماندهی موثر و مدیریت ارزشمند جنابعالی است.
به پاس سپاس از تلاش مجدانه ی جنابعالی در جهت شکوفایی اقتصاد ملی در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت و نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران،صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و این لوح تقدیر،پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.امیداست حیّ توانا صحّت،عزّت،سعادت و توفیق خدمت عنایت فرماید.
از طرف:همکاران شبکه دامپزشکی ...

متن لوح سپاس از مدیر اتحادیه صنف خشکشوئی و لباسشوئی تهران

بسم الله الرحمن الرحیم
لوح سپاس
هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                   به گیتی نام خود را جاودان کرد
مدیر مدبر و تلاشگر فهیم، جناب آقای ...
ریاست محترم اتحادیه صنف خشکشوئی و لباسشوئی تهران
فعالیت چشمگیر، کوشش پیگیر همراه با صداقت و اهتمام در جهت رفع مشکلات و مسائل این صنف که نشان از حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر و مدیریت ارزشمند جناب عالی است.
به پاس سپاس از تلاش مجدانه ی آن جناب در جهت شکوفایی صنف و  نیل به اهداف مقدس ، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی برایتان آرزو می نماییم و این لوح تقدیر، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.
از ایزد منان، توفیقات دو چندان شما را  در عرصه های مختلف زندگی و خدمت به خلق تمنا داریم.
با تقدیم و تجدید احترام
پرسنل اتحادیه صنف خشکشوئی و لباسشوئی تهران

متن لوح زرين به مديرعامل

به نام انكه جان را فكرت اموخت
برادر ارجمند جناب اقاي ...
مدير عامل شركت ...
با سلام
انتخاب شايسته حضرتعالي،بعنوان مدير عامل نمونه استان تهران لوح زرين ديگريست برتارك افتخارات و شايستگي هاي جنابعالي در سالي كه مزين است به شعار اقتصاد مقاومتي،توليد-اشتغال
با نهايت مسرت ،اين افتخار را به شما و همكاران سخت كوش و متعهدتان تبريك عرض نموده و از خداوند قادر ومتعال،توفيق روز افزون تمامي مديران خردمند و كارافرين را ارزومندم.

متن لوح تقدیر از مدیریت شهرداری

جناب آقای مهندس ...
به شکرانه‌ توفيق و به پاسداشت همت وثيق حضرت عالی دراعمال مديريت و اجرای بهينه‌ امور شهرداری، حاکميت نظم و انضباط برمجموعه‌ تحت مديريت، حسن خلق، تعامل سازنده با کارمندان، ايجاد جوی صميمانه دربخش تحت مديريت، خلاقيت، نوآوری، جديت و قاطعيت درامور؛ اين لوح تقدير تقديم حضور ارجمندتان می گردد و بدینوسیله واحد ...از زحمات خالصانه و بی شائبه جناب عالی تشکر وقدردانی می نماید.
ضمن آرزوی تداوم این روند از ایزد منان، کامیابی، تندرستی به همراه پندار نیک و سربلندی حضرتعالی و خانواده محترمتان را خواهانیم.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت های روزافزون دست یابید.

متن لوح تقدیر از مدیرعامل شركت جهت ارائه سخنرانی و انتقال تجربیات

جناب آقای دکتر ...
مدیرعامل محترم شرکت ...
با سلام،
به پاس قبول زحمت برای ارائه سخنرانی و انتقال تجربیات ارزنده به دانشجویان دوره مدیریت اجرایی دانشکده مدیریت و اقتصاد، این لوح تقدیر به جنابعالی اهدا می گردد.

متن لوح تقدیر از مدیر نمونه

مدیر نمونه
سرکارخانم /جناب آقای  …………
بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما مدیر وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری  ، احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.
اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی ، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری ،عدالت ، صداقت ، امانت داری ، راز داری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی  و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری  و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.
با تقدیم بهترین آرزوها
مدیر عامل

متن سپاس نامه از مدیریت

مدیر محترم ...
اینک که در پرتو الطاف یزدان پاک و تلاش و کوشش بیدریغ حضرتعالی و در سایه عزم راسخ و اراده ی گروهی در مسیر پیشبرد آرمان و اهداف از پیش تعیین شده برای فروش متعهدانه ،مقتدرانه و مشتری مدارانه در استان خود گامهای استوار برداشته اید و به پاسداشت زحمات ، پشتکار و توجه به ارزشهای سازمانی صمیمانه از جنابعالی تقدیر می شود .
با آرزوی تداوم این روند از ایزد منان ،کامیابی و سر بلندی حضرتعالی را خواهانم.
مدیر عامل

متن سپاس نامه از مدیریت بابت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

به نام یزدان پاک
مدیریت محترم گروه ...
با سلام؛
بدینوسیله و در نهایت احترام مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه آن مجموعه محترم در زمینه طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی گروه ... در آبانماه 95 تقدیم می­داریم.
توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می­نماییم.
با سپاس
مدیر عامل

متن سپاس نامه از مدیریت گروه مهندسین

حضورمدیرعامل واعضای محترم هیات مدیره گروه مهندسین  ...
بدین وسیله، به پاس سپاس و امتنان از زحمات حضرات عالی وهمت وثیق دراعمال مدیریت و اجرای بهینه ی امور، حسن خلق، تعامل سازنده  باکارکنان، ایجادجوی صمیمانه در بخش تحت مدیریت و راهبری شرکت و نیز به شکرانه ی حضور سبز و صمیمانه تان دربازدید از پروژه های ...، باقلبی سرشار از اخلاص وارادت و در کمال افتخار  این لوح سپاس تقدیم محضر ارزشمندتان می گردد.
با امید به اینکه برگزاری این بازدیدهای گروهی ضمن استمرار تقویت و تعمیق روابط مدیران و کارکنان منجربه هم اندیشی، نوآوری، خلاقیت، پژوهش و همگرایی گردیده و به اهداف عالی گروه مهندسین ...  نائل آئیم.

متن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت جهت حضور در كنگره

جناب آقای دکتر ...
مدیرعامل محترم شرکت ...
همراهی و تلاش صادقانه و حالصانه ی شما آینه ی تعهد است.
بدینوسیله از همکاری مجدانه و دلسوزانه حضرتعالی در حضور هرچه قدرتمندتر شرکت به بان فارمد لوتوس در "کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون سال 95" صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید.
نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند ونوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است.

متن تقدیر و تشکر از مدیر شركت

مدیریت محترم شرکت بازرگانی ...
موفقیت ارزشمند شرکت شما را در بازار خودرویی کشور در زمینه واردات و فروش خودرو در سال 1395 تبریک عرض نموده و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش های صادقانه مدیران و کارکنان شرکت ... امیدواریم با موفقیت های روز افزون موجبات توسعه و ارتقا خدمت رسانی مطمئن و مطلوب تری را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورید.

متن تقدیر نامه از مدیرعامل محترم شركت بهينه سازي مصرف سوخت

شركت ملي نفت ايران
شركت بهينه سازي مصرف سوخت
برادر بزرگوار جناب آقای مهندس ...
مدیرعامل محترم شركت ...
یقیناَ توسعه و پیشرفت شغلي و ارتقاي سلامت كاركنان هر مجموعه  و سيستم مرهون تلاش بی‌دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء آن قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه‌ای مهم برای خویشتن می دانند.
لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق»، از عنایات و توجه جنابعالی به امر توسعه ورزش های همگانی و اجرای پروژه های ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش در شركت بهينه سازي مصرف سوخت، قدردانی نماییم.
سلامتی وموفقیت روزافزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
كاركنان شركت ...

متن تقدیر نامه از مدیر عامل جهت حمايت از پروژه

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس …
مدير عامل محترم شرکت …
از اينکه با هدف اعتلا و ارتقا فعاليت‌های علمی و با عنايت به حفظ و تقويت سرمايه‌های عظيم و توانمند کشور عزيزمان، پروژه "..." را حمايت فرموديد، در کمال احترام و به رسم ادب اين لوح سپاس تقديم همت رفيع‌تان می‌گردد. بدین وسیله از زحمات ارزنده جنابعالی، کارشناسان و کارکنان شاغل درآن شرکت وزین تقدیر و تشکر می‌گردد.

متن تقدیر از مديريت محترم واحد

»من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق«       
جناب آقای مهندس ...
مديريت محترم واحد ..
ازاینکه در کنف الطاف خاصه ی الهی ،در  دوران مسئولیت شما شرکت پتروشیمی ... پس از یک دهه تجربه ظرفیت تولید نهایی بالای 100% را نیز کسب کرد این شگفتی امکان نداشت جز با همدلی و همیاری شما با سایر پرسنل .
همکاران این واحد هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما در ابعاد مختلف  مدیرتی و اجرایی را از یاد نمی برند و اینکه دور زمان و گردش ایام سلسله  وصل را هر لحظه  به نطاق فراق می کشد ، شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این واحد که در جای جای آن اثر قدمهای پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهد ماند و این نیک پنداری چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه “بقیة الله خیرٌ لکم
  ازطرف پرسنل واحد ...

متن تقدیر از حضور در جمع مديران

سرور ارجمند
جناب آقای دکتر ...
حضور گرم و پر مهر و فعال حضرتعالی در جمع مدیران تشکل های اقتصادی در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران در بسط و ارتقاء کیفیت ارتباط بخش خصوصی و مجلس شورای اسلامی بسیار تاثیرگذار و موجب امتنان بود.
بوینوسیله از جنابعالی بابت همراهیتان صمیمانه سپاس گزاریم و به جهدتان ارج می گذاریم.

متن تشکر و تقدير از مدیر عامل کل استاندارد

به نام خدا
"استاندارد ها اعتماد سازند"
مدیر عامل محترم واحد تولیدی.................
با عنایت به انتخاب شایسته آن واحد تولیدی به عنوان واحد نمونه استاندارد استان ... وبه پاس قدرداني از تعامل هوشمندانه شما و همكاري صميمانه  كاركنان، در جهت استاندارد سازي و ايجاد اعتماد براي مصرف كنندگان، با اهداء اين لوح از تلاش ثمربخش آن واحد تولیدی در استمرار كيفيت در سال 95  تقدير مي گردد.
اميد است با توكل به خداوند لايزال براي توسعه پايدار و استقلال اقتصادي جمهوري اسلامي ايران همواره كوشا و گامهاي مؤثر تر از گذشته برداريد.
مدیر کل استاندارد استان ...

متن لوح تقدير و سپاس از مدیریت

 بسمه تعالی
خدا صاحب فضل بی انتهاست                    کند فضل و رحمت به هر کس که خواست
جناب آقای ...
به شکرانه توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت عالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور،حاکمیت نظم و انظباط بر مجموعه تحت مدیریت، حسن خلق، تعامل سازنده با این شرکت ،ایجاد جوی صمیمانه در بخش تحت مدیریت، جدیت و قاطعیت در امور ،این لوح تقدیر،تقدیم حضور ارجمندتان میگردد.
به امید آنکه، با اتکا به خلاقیت و همگرایی،صداقت و شجاعت به عنوان نیروی خدمتگذار در حیطه سلامت جامعه، وسیله تقرب و توسل به ایزد یکتا باشید و تعالی کشور عزیزمان را میسر سازید.
مدیر عامل

متن لوح تقدير از مدير نمونه

به نام خدا
برادر ارجمند
جناب آقای دکتر ...
سلام علیکم؛
توسعه صنعت ارزش آفرین پتروشیمی، مدیون تلاش مدیران و متخصصانی است که با تلاش و از خود گذشتگی، واژه گرانبهای "خواستن توانستن است" را معنا بخشیدند.
اقدام های ارزشمند و ماندگار جنابعالی در طول مدت تصدی مسئولیت شرکت ...، به یادماندنی است.
اکنون که قرار است در جایگاه دیگری به ادامه خدمت بپردازید بنمایندگی از سوی هیئت مدیره شرکت، ضمن تقدیر از تلاش و زحمات خالصانه آن برادر گرامی، توفیق روز افزونتان را در تمامی مراحل کار و زندگی، از خداوند متعال مسئلت دارم.
رئیس هیئت مدیره شرکت ...

متن تندیس تقدیر از مدیر

جناب آقای ............
مدیریت ................
از تلاش شما در جهت رشد صنعت طراحی و دکوراسیون استان و کیفیت تولید سپاسگزاریم .

سپاس نامه از مدیران و کارکنان کارگاه بیمارستان

قلوب اهل محبت بودبه هم نزدیک                    اگرچه دورزشهرودیاریکدیگرند
مدیران وکارکنان محترم کارگاه بیمارستان ...
از اینک با عنایت خاصه ی حق، کارو تلاش مداوم را درعرصه ی پروژه احداث بیمارستان ... سرلوحه خوددانسته  ودرکارتان صداقت، درنگاهتان محبت، دراندیشه تان خیرخواهی، دررفتارتان شادابی ودرتلاشتان اخلاق وجدیت را ره توشه می سازید و به پاس سپاس ازحسن سلوک ومهمان نوازی شما بزرگواران دربازدید کارگاهی مدیران وکارکنان دفترمرکزی گروه مهندسین...، باقلبی سرشارازاخلاص وارادت و درکمال افتخار این لوح سپاس پیشکش حضورسازنده وثمربخش شمامی شود.
باامیدبه اینکه بذردل انگیزاین همدلی وهمکاری موجبات پیشبرداهداف عالی گروه مهندسین ... رافراهم سازد.
کارکنان دفتر مرکزی

متن لوح تقدیراز مديريت موسسه حسابرسي

به نام خدای حسابگر, حسابرس و حسابدار زمین
و هرآنچه در اوست;
هم اوکه افتتاحیه و اختتامیه تمام حسابها و کتابهاست
استاد بزرگوار
جناب آقای ...
به میمنت فرا رسیدن بیست و ششم اردیبهشت ماه، چهاردهمین سالروز تأسیس مؤسسه حسابرسی ...، در سایه تدبیر و  مدیریت خوب جنابعالی, ضمن تبریک  این مناسبت فرخنده متواضعانه و صمیمانه امیدوارم در سایه عنایات و الطاف الهی سلامتی و  شادکامی نصیبتان گردد.
ارادتمند ...

متن تقدیر و تشکر از مدير گرانقدر مهندسی آتش

جناب آقای دکتر ...
مدیر گرانقدر بخش مهندسی آتش
مقام و منزلت استاد، والاتر از آن است که در مقام قدردانی قلم را یارای ادای حق مطلب باشد.
تلاش مستمر، همت والا و درایت جنابعالی طی بیش از دو دهه فعالیت در حوزه علم ایمنی در برابر آتش، منجر به تأسیس آزمایشگاه آتش و بخش مهندسی آتش شد که دستاوردهای پژوهشی پربار آن تنها گوشه­ای از خدمات ارزنده شما جهت اعتلای فرهنگ ایمنی و به عنوان اسنادی راهگشا برای جامعه علمی مهندسی کشور است.
همکاران بخش مهندسی آتش، ضمن ارج نهادن بر تعلیم بی وقفه و راهنمایی­های دلسوزانه و بی­دریغ، همراه با پیگیری و سخت کوشی شما استاد گرانمایه در ابعاد مختلف مدیریتی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت حضرت عالی ابراز می­دارند. امیدواریم با تداوم حضور پرمایه شما به عنوان پشتوانه­ای آگاه و مدبر در اعتلای فرهنگ ایمنی در کشور سهیم باشیم. به یقین آثار وزین و ارزشمند شما در این عرصه علمی، چراغی فراروی آیندگان خواهد بود.
امید که در سایه لطف حق­تعالی بر مرکب موفقیت، ناظر تحقق آمال و اهداف خود در عرصه­ های گوناگون علمی و اجتماعی باشید.
همکاران بخش مهندسی آتش

متن لوح یاد بود از مدیر تلاشگر و نمونه

جناب آقای...
مدیر تلاشگر و نمونه
بدینوسیله از جنابعالی بعلت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سالها همکاری با این شرکت، جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر بعمل می آید
از خداوند متعال خواهانیم که گامهای بعدی تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد. این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

متن لوح سپاس از مدیریت بانک

بسمه تعالی
عشق در کار لطیف یاوریست                         عقل در کار شریف داوریست
عشق را می‌گفت شوری در دل است              عقل را می‌گفت نوری در دل است
حضور مدیر فرهیخته، مجرب و متعهد
جناب آقای دکتر
سلام علیکم؛
مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده‌ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه‌ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت بندگانش گام بر می‌دارند. به شکرانه‌ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه‌ی امور، حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه‌ی تحت مدیریت، حسن خلق، تعامل سازنده با کارکنان، ایجاد جوی صمیمانه در بخش تحت مدیریت، درک بالا نسبت به مسائل کلان  و راهبردی بانک ، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور، صمیمانه‌ترین تقدیر و خالصانه‌ترین سپاس تقدیم حضور می‌گردد.ر توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند متعال خواستاریم.
ایام عزت مستدام

متن لوح تقدیر از مدیر مهد کودک

مدیر ارجمند سرکار خانم ...
تجربه بودن با شما طراوت روحمان را افزوده و شمیم شور و شعورتان فضای این مهد را اکنده ساخت
دلت مأمن مهر خدا،چشمایت گوهری پاک و پر بها و دست هایت درگاه دعا و دستی بالای تمامی دست ها مددکارت باشد
به شکرانه همت والا و تلاش شکوهمندانتان صمیمانه قدردانی میکنیم و فردایی روشن و سربلندی برایتان آرزو می نماییم
تکیه گاه استوارم
دستان نیایشگر کوچک من همیشه به سوی آسمان خواهد بود،برای سپاس از معبودی که تو را افرید

متن لوح تقدیر از مدیر عامل مرکز خرید

جناب آقای ...
مدیر عامل محترم مرکز خرید ...
صمیمانه ترین تقدیر خود را از  عملکرد جنابعالی در مرکز خرید ... ابراز می داریم .
خدمات و توفیقات بی شمار شما در توسعه همه جانبه در مرکز خرید ... باعث گردیده که مجموعه ما یکی از مراکز مطرح تجاری گردد .
از حضرت باری تعالی مزید توفیقات آن جنابعالی را مسئلت می نماییم .
از طرف ریاست هیئـت مدیره و هیئت مدیره

متن تقدیر نامه از مدیر عامل شرکت

تقدیر نامه
جناب آقای
مدیریت محترم شرکت
بدین وسیله از تلاش و کوشش دلسوزانه شما در انجام مسئولیتهای محوله و بدست آوردن موفقیتهای ثمین، از جمله و همچنین اخذ رتبه یک در حوزه ، مراتب تشکر و سپاس خود را تقدیم میدارم.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت های روزافزون دست یابید.

متن تقدیر از مدیر

و اوفوا الکیل اذا کلتم وزنوا بالقسطاس المستقیم ذلک خیر و احسن تاویلا
مدیر متعهد و وظیفه شناس .....
جناب آقای .....
از اینکه در کمال دقت و جدیت نسبت به رعایت ابعاد کیفیت شامل زیبایی کالا، دوام، کارآیی، سلامت و مرغوبیت کالا و نیز تسریع در زمان دسترسی به کالا، خدمات و خدمات پس از فروش و نو آوری و خلاقیت در تولید محصولات خود تلاشهای شایسته ای مبذول داشته اید ، به رسم نکوداشت، این لوح تقدیر، تقدیم محضر گرانقدرتان می گردد.
با امید به اینکه ، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش آن واحد فعال و خوش نام بوده ، و همچون گذشته ، از این اصل پایدار، پاسداری  و مراقبت فرمایید.
نروی ز دیده و دل که تو آیت وفایی           که زمکتب تو با هم همه خوانده ای وفا راشرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh