متن تقدير و سپاس از مشتری

متن لوح تقدیر از مشتری قالیشویی

لوح تقدیر لوح تقدیر
مشترک گرامی
خدا را شاکریم وبرخود می بالیم که چندین سال متوالی  ومستمر مفتخر به ارایه خدمات به شما هستیم وامیدواریم در سال های آتی نیز بتوانیم با خدمات بهتر خدمتگزارتان باشیم .
این لوح سپاس از طرف مدیریت کارخانه قالیشویی ... به حضورتان اعطا میگردد.

متن لوح تقدیر از مشتری شرکت

سرور محترم، مشتری گرانقدر جناب آقای ......
از اینکه با اطمینان خاطر و اعتماد وافر در مسیر تولید، رشد و شکوفایی اقتصاد جامعه و نظر به حس وفاداری با این مجموعه همکاری و همیاری می فرمائید سپاسگذاری نموده و این لوح تقدیر تقدیم محضر گرانمایه شما می گردد.
از ایزد یکتا پلکانی از سعادت و سیادت،سرور و سرمدی برایتان مسألت دارم

متن تندیس تقدیر از مشتری

سرکار خانم
به این مناسبت پر قدر، ناب ترین مراتب سپاس و احترام خانواده به پاس کوشش های بی دریغ، تلاش های مجدَانه و توانمندی های متعهدانه و مسئولانه
تقدیم شما باد.

متن تقدیر از مشتری بانک

مشتري گرانقدر، جناب آقاي / سركار خانم
مديرعامل محترم شركت..............
نظام بانكي يكي از اصلي‏ترين محورهاي توسعه است. مسير دستيابي به اهداف اقتصاد ملي بانك‏ها هستند و اگر همه ظرفيت‏هاي نظام بانكي به فعليت برسد گام‏هاي محكم‏تر، بلندتر وحساب‏شده‏تري برخواهيم داشت و ديدگاه‏هاي كلان توسعه‏اي كشور نيز متحول خواهد شد.
از اينكه با اطمينان خاطر و اعتماد وافر در مسير توليد، رشد و شكوفايي اقتصاد جامعه و نظر به حس وفاداري با اين بانك، تعامل و تفاهم، همكاري و همياري مي‏فرماييد، سپاسگزاري نموده و اين لوح تقدير، تقديم محضر گرانمايه شما مي‏گردد.
ما با شعار حفظ مشتريان و مشتري‏مداري برآنيم تا با مفاهيم علمي ، دانش و تجربيات در زمينه‏هاي ساختاري، ابزاري و رفتاري جهت سرعت بخشيدن به رشد و توسعه و انتقال تجارب ، تبادل آرا و نظرات ، افزايش بهره‏وري و رشد توان رقابتي مجدانه تلاش ورزيم و نقشي سازنده، راهگشا و كاربردي داشته باشيم.
از ايزد يكتا سعادت، بهروزي و موفقيت شما را مسئلت دارم.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh