متن تقدير و سپاس از مهندس

متن لوح سپاس روز مهندس

جناب آقای مهندس ...
بدین وسیله به پاس همت بلندتان و به پاس دست های پر تلاش و فکرهای بدیع حضرتعالی، در روز افتتاح فاز دوم از پروژه... و همزمان با روز مهندس، این لوح سپاس به جهت نکو داشت و ارج نهادن از خدمات مهندسی ارزشمند جنابعالی تـقدیم می گردد. امید آنکه در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و سرافراز باشید.
گروه ساختمانی ...

متن تقدیرنامه مهندسی

بنام ایزدمنان
تقدیر نامه
سرکار خانم مهندس...
به شکرانه توفیق و به رسم ادب و ارادت بسی شایسته است از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه، صمیمانه و دلسوزانه شما در دستیابی این شرکت به اهداف خود کمال تشکر و تقدیر را داشته باشیم.
از ایزدمنان سعادت، بهروزی و موفقیت شما همکار گرامی را مسئلت داریم.
شرکت ...

متن لوح تقدیر برای مهندس

جناب آقای مهندس...
عضو محترم هیئت مدیره شرکت ...
احتراماً همه همکاران شما در طرح ... خواستار آن هستند تا مراتب قدردانی و حق شناسی خود را از آن جهت که برای همه ما الگو و الهام بخش بوده اید به شما ابراز دارند.
برای همه چیز از شما سپاسگزاریم.
تا همیشه عمر درپناه ایزد منان پیروز و سربلند باشید.

متن تقدیرنامه به مناسبت روز جهانی معمار

جناب آقای مهندس...
این تقدیرنامه به پاس فعالیتهای تخصصی و ارزشمند شما در حوزه ((معماری، دکوراسیون داخلی و مبلمان فودکورتها و رستورانهای ایران)) و نیز به بهانه بزرگداشت ((روز جهانی معمار))، با افتخار به شما فرهیخته گرامی تقدیم میگردد
امیدواریم تا همواره در تمامی مراحل زندگی و کسب وکار خود، پیروز و سریلند باشید
مدیر باشگاه

متن تقدیرنامه از مهندس

بسمه تعالی
نظر به تلاش ارزنده جنابعالی در طراحی و اجرای پروژه های تجاری گروه ساختمان از زحمات و کوشش بیدریغتان قدردانی شود.
امید است در پرتو الطاف بیکران الهی و کوشش های روزافزون و مستمر شما و تمامی اندیشمندان و پژوهشگران عزیز، شاهد خلق آثار برتر و طراحی های نوین جنابعالی در راستای تعالی کشور جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های علمی و آموزشی باشیم.
سلامتی، بهروزی و موفقیت شما را از درگاه خداوند منان آرزومندیم.
مدیریت گروه های ساختمانی

متن لوح تقدیر و تشکر از مهندس

کسی که شکرگزار مخلوق نباشد، شکرگزار خالق نیز نیست
هرآن کس خدمت جانان به جان کرد    به گیتی نام خود را جاودان کرد
جناب آقای مهندس...
با سلام و احترام؛
توسعه صنعت ارزش آفرین غذا، مدیون تلاش متخصصانی است که با تلاش و از خود گذشتگی، عبارت گرانبهای “خواستن توانستن است” را  معنا بخشیدند.
هم اکنون که خاطرات حدود یک دهه همکاری صمیمانه با شما را مرور می کنیم؛ صحنه های تلاش، دلسوزی و پیگیری های مجدانه شما را به یاد می آوریم که همگی حکایت از سخت کوشی های شما دارد. اکنون شایسته است به نمایندگی از کلیه همکاران در مجموعه از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده و توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم.
جمعی از همکاران

متن تقدیرنامه از مهندس در طراحی و نظارت

جناب آقاي مهندس ...
تدبير ارزشمندترين سرمايه اي است كه خداوند متعال در نزد انسانها به وديعه گذاشته است تا با بكارگيري آن بتوانند خدمت به مردم را به نحو احسن به انجام رساند.
بدينوسيله از زحمات و تلاش هاي موثر ده ساله جنابعالي در امور طراحي و نظارت ساخت بيمارستان رواني رازي (بخش موقوفه مرحوم محمدعلي نظام مافي) تقدير وقدرداني نموده و از خداوند متعال سلامتي و توفيق روزافزون حضرتعالي را خواستاريم. 

متن لوح تقدیرنامه از خانم مهندس بابت تولید

سرکار خانم مهندس ...
ساليان سال تلاش مخلصانه و صادقانه شما در عرصه جانفراز توليد، يادگاري ارزشمند مملو از ارزش هاي انساني و وجدان کاري به جا گذاشت. اما آنچه خواهد ماند و فقط خداي بزرگ جبران کنند و قدردان آن است، دلي سرشار از صداقت، وفاداري و تعصب و ايمان است.

متن لوح سپاس نامه از مهندس

بدین وسیله مراتب سپاس خود را از زحمات ارزشمند جنابعالی درامرسازندگی کشور عزیزمان،ایران ابراز داشته و کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورده، توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد‌ منان خواستاريم.

متن لوح تقدیر و تشکر از مهندسی عضو هيئت مديره شرکت

لوح سپاس
بی تردید حیات ، عزت و سربلندی ایران عزیزمان مرهون رادمردانیست که در شکوفایی و بالندگی کشورشان خالصانه و صادقانه گام برداشته و همواره در هر زمان و هرمکان مایه افتخار و مباهات سرزمینشان هستند.
جناب آقای مهندس ...
این لوح به پاس نکو داشت زحمات جنابعالی در طی چندین سال همکاری بعنوان عضو محترم هیات مدیره که موجب اعتلاء و پیشبرد اهداف این شرکت گـردیده است تـقدیم می گردد.
امید آنکه در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت و سرافراز باشید.
شرکت بین المللی ...

متن لوح تقدیر از مهندس گروه

گروه تخصصی ...
جناب آقای مهندس ...
با سلام و احترام
تلاش خالصانه و صادقانه شما، آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است .به پاس زحمات ارزشمند جنابعالی درامرسازندگی کشور عزیزمان،ایران این لوح تقدیر،تقدیم حضور گرانقدرشما می گردد. توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد‌ منان خواستاريم.
ازطرف کارکنان پروژه ...

متن سپاس نامه از مهندس پروژه صنعت نفت

جناب آقای مهندس ...
در گذر زمانه، همواره مردان و زنانی هستند که دوشادوش دیگران وظایف خویش را با جدیتی ماندگار و صلابتی بی مثال به انجام میرسانند تا حاصل کارشان وجههی همت آیندگان و منشاء برکاتی بیشمار قرار گیرد. در این میان صنعت دیر پای نفت به گواه تاریخ پر رمز و راز خود، همواره مشحون از ارادههایی اینگونه بوده است.
لذا بر آن شدیم تا مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف پروژه "..." به حضور تقدیم داریم. ضمن شایستهترین تقدیرها، از درگاه خداوند متعال شادکامی و موفقیتهای روزافزون را برای شما و خانواده محترمتان آرزو مینماییم.
از طرف همکاران شما در شرکت ...

متن تقدیر و تشکر از مهندس گروه شرکت ها

بسمه تعالی
آقای مهندس ...
به پاس همت بلندتان ،
به پاس دست های پر تلاش و فکرهای بدیع همه ایرانیان ،
به پاس عشق به سرزمینی که زادگاه ایمان ، نبوغ ، تلاش و مهربانی است و به منظور قدردانی از تلاش بی وقفه شما در ارتقاء سطح عملی و کیفیت خدمات تخصصی مجموعه شرکت های ... ، این لوح تقدیر تقدیم می گردد .
سلامتی ، سعادت و موفقیت روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم.
مدیر عامل گروه شرکت های ...

متن تقدیر و تشکر از مهندس تالیف كتاب انتشارات

" سوگند به قلم و آنچه می نگارند "
برادر گرامی جناب آقای مهندس ...
با سلام‌ و صلوات بر حضرت محمد و ال محمد
نظر به تلاش ارزنده جنابعالی در تألیف کتاب تخصصی ... از زحمات و کوشش بی‌دریغتان قدردانی می‌شود .
امید است در پرتو الطاف بیکران الهی و کوشش‌های روزافزون و مستمر شما و تمامی اندیشمندان و پژوهشگران عزیز، شاهد افزایش سهم تولید علم و ایجاد اشتغال و پیشرفت و تعالی کشور جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه‌های علمی و آموزشی باشیم.
سلامتی، بهروزی و موفقیت شما را از درگاه خداوند منان آرزومندم .
مدیرمسئول انتشارات ...

متن تبریک روز مهندس معاونت شهرسازی

به نام خدا
جناب آقای مهندس  ....
سرکار خانم مهندس....
روز مهندس بر شما مهندس فرهیخته و تمام کسانی که مهندسی را درک کردند،به تمام کسانی که پلی ساختند از انتهای بن بست کوچه ی رفاه تا بیکران ، به تمام کسانی که خود را شبانه روز وقف کردند تا همگان شبانه روزی روشن داشته باشند ،به تمام کسانی که لذتش را فهمیدند ، نه آنان که تنها به نامش خوانده شدند،
مبارک باد...
معاونت شهرسازی

متن لوح سپاس از مهندسین پیشکسوت معماری

تقدیرنامه
استاد پیشکسوت معماری
جناب آقای مهندس
این لوح یادبود به منظور تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاش های ارجمند جنابعالی در معرفی دستاوردهای مادی ومعنوی فرهنگ و تمدن ایران زمین و ارتقاء جایگاه حرفه معماری از طرف جامعه مهندسان معماری داخلی ایران تقدیم می گردد.
سلامتی و سعادت وتوفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند منان مسالت داریم.

متن لوح تقدیر از مهندس

لَقَد خَلَقنا الانسانَ فِی کَبَد  (سوره بلد آیه 4)
((به طور قطع ما انسان را در زمینه تلاش و گلاویزی در کار آفریده ایم))
جناب آقای مهندس
تداوم انقلاب اسلامی مرهون جهاد، پایداری و سخت کوشی افراد با ایمانی است که در  عرصه پاسداری از ارزش های الهی و انقلابی با سازندگی کشور و خدمت رسانی به جامعه و تداوم آمادگی دفاعی، لحظه ای درنگ نکرده و همواره در قبال مسئولیت های سنگین خویش  پاسخگو   بوده اند .
گر چه پاداش خالصانه در راه خداوند چیزی جز رضوان و قرب الهی نیست، لکن جا دارد به پاس تلاش و زحمات ارزشمند  جنابعالی  در زمینه پیشبرد اهداف موسسه امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و ضل توجهات خاص  حضرت بقیة الله الاعظم  ( ارواحنا لتراب مقدمه الفدا ) و تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) در سنگر های بعدی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید  باشید.

متن لوح تقدیر از مهندس پروژه

به نام خداوند یکتا
جناب آقای مهندس
رشد و توسعه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه شرکت ...  مدیون تلاش گسترده متخصصانی است که دانش، تجربه و عمر گرانبهای خود را سرمایه راه قرار دادند. لذا بر خود واجب می‌دانیم بدینوسیله مراتب سپاس خود و سایر همکاران شرکت را به شما به عنوان یکی از مؤثرترین افراد در این زمینه، بابت چهارسال تلاش و زحمت ارزشمند و صادقانه در شرکت ... اعلام نماییم.
امیدواریم در ادامه مسیر کاری و زندگی خود موفق‌تر از گذشته باشید.

متن سپاس نامه از اساتید مهندس پتروشیمی

سپاس نامه
برادر ارجمند جناب آقای مهندس
با درود و احترام
دلسوزی، تلاش و جدیت بی نظیر جنابعالی در هدایت و مدیریت خانواده بزرگ و نیز مهارت در ایجاد صمیمیت، پویایی و انگیزش کارکنان توسط آن مقام، بس ستودنی است.
بر خود وظیفه میدانیم، در کسوت شاگردی ،زحمات پدرانه شمارا ارج نهاده  و قدردان زحماتتان باشیم.

متن تقدیر و تشکر از همکار مهندس

من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق
سرکار خانم مهندس
چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، چندین سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران ایثارگرانه از خود گذشتند.
اکنون شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی قدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و پیروز و کامروا باشید.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh