متن تقدیر و سپاس همایش- کنفرانس- جشنواره

متن لوح تقدیر به کسب مقام دوم المپیاد ریاضیات

بسم الله الرحمن الرحیم
اطلبوا العلم من المهد الی اللحد
باسلام و احترام؛ر جناب آقای/سرکارخانم...
سرگروه تیم دانشمندان جوان باعنایت به پروردگار عالم کسب مقام دوم المپیاد ریاضیات را به شما و همه تیم خوبتان تبریک عرض می نمایم.
کسب گوهر گرانمایه دانش و برافروختن چراغ زندگانی به نور علم و آگاهی، سرآغاز فتح قله های افتخار است. بی شک از بلندای آگاهی بهتر می توان دامنه ها را نگریست، آنکه به دریا رسیده است، بی نیاز از یک گودال آب می گردد.
حال که با در هم آمیختن درایت و بصیرت و تلاش خستگی ناپذیر به کسب این رتبه ممتاز نائل آمده اید، به نوبه خود موفقیت شما را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون را برای شما مسئلت داریم.

حکم و تندیس پژوهشگر برتر سال در جشنواره پژوهشگران

پژوهشگر نخبه و گرامی...
بر اساس شیوه نامه انتخاب پژوهشگران برتر کشور از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین با بررسی رزومه علمی شما پژوهشگر گرامی، موسسه ... مقتخر است حکم و تندیس پژوهشگر برتر سال 1400 را (مصادف با هفته پژوهش) تقدیم شما نماید.
پنجمین جشنواره پژوهشگران برتر و برگزیده موسسه علمی حقوقی...
معتبرترین و بزرگترین مرکز تخصصی حقوق در کشور
هفته پژوهش و فناوری

لوح تقدیر جشنواره شعر پایداری

شاعر ارجمند: جناب آقای ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر خداوند متعال، همواره توانسته است در تمامی عرصه ها افتخار آفرین باشد و به تربیت استعدادهایی بپردازد که پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورده اند.
جنابعالی که به حول و قوه الهی از پرسنل ممتاز و برجسته ی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستید، با عنایت الهی موفق به کسب مقام دوم جشنواره شعر پایداری کل ارتش جمهوری اسلامی ایران شده اید.
این تندیس جهت یادبود تقدیمتان می گردد و امید است همواره شاهد موفقیت های روزافزون حضرتعالی باشیم.
امیر سرلشکر...
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

متن لوح تقدیر از برگزاری نمایشگاه بین المللی ایپاس

سرکار خانم مهندس ...
این یادبود به پاس تشکر و قدردانی از زحمات بی بدیع شما در برگزاری باشکوه هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس از طرف مجموعه کاوش داده پردازان تقدیم میگردد.
با آرزوی موفقیت روز افزون

متن لوح تقدیر از اعضای کادر اجرایی نخستین سمپوزیوم شناخت اجتماعی

به نام خداوند جان و خرد
جناب آقای/ سرکارخانم  ...
به پاس زحمات ارزشمند شما به عنوان عضوی از کادر اجرایی نخستین سمپوزیوم شناخت اجتماعی از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نماییم
دبیر علمی سمپوزیوم شناخت اجتماعی

متن تندیس پژوهشگر برتر در جشنواره پژوهشگران برگزیده و منتخب بنیاد علمی

تندیس پژوهشگر برتر
تولید علم و تحقیقات، حیات آینـده کشور است (مقام معظم رهبـری)
پژوهشگر برگزیده جناب آقای
موفقیت چشمگیر شما را به عنوان پژوهشگر برتر در سومین جشنواره پژوهشگران برگزیده و منتخب بنیاد علمی قانون یار تبریک عرض نموده و به پاس این موفقیت و پیروزی، تندیس و حکم پژوهشگر برتر در هفته پژوهش سال 1398 ((سال رونق و تولید)) حضور پژوهشگرانه شما می گردد. از اینکه با نواندیشی و نوآوری به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق، ارزش فوق العاده داده و با پژوهش و ترویج روحیه علمی با ایجاد محیطی شفاف و پویا برای فعالیتی هماهنگ جهت تحقیق و مطالعه همه جانبه، نقش موثری را در تحقق ماموریت های پژوهش بر عهده داشته اید، سپاسگزاری میشود.
امید است، با تدبر، تتبع، تعمق و تفحص و با قابلیت های بالقوه و توانمندی های خود، افق روشنی در تحقق چشم انداز آینده ایران اسلامی پدیدار نمایید. هم چنان پذیرای اندیشه های ناب و خلاقانه شما هستیم.
مدیر عامل، موسس و صاحب امتیاز بنیاد علمی قانون یار

متن یاد بود در همایش استارت آپی

بدین‌وسیله کمال تشکر و امتنان و تقدیر خود را به پاس نقش بارز و مشارکت ارزشمندتان در برگزاری «رِیتو» یک رویداد استارت‌آپی متفاوت، ابراز می‌داریم.
نهایت توفیقات از درگاه ایزد منان همواره آرزوی ماست.

متن لوح سپاسنامه از حضور در گردهمايي

خدایا جهان پادشاهی توراست        ز ما خدمت آید خدایی توراست
همکار ارجمند جناب آقای ...
خدمت شایان توجه شما در جهت رسیدن به اهداف و آرمانهای این شرکت بی شک موجب مباهات میباشد.
اکنون سزاوار است با سپاس از قبول دعوت و حضور در گردهمائی نمایندگان برتر شرکت ... که توسط ...در شهر ... در تاریخ ... برگزار گردید، از جنابعالی تقدیر به عمل آورده، سلامتی و موفقیت روزافزونتان را از درگاه ایزد بخشاینده خواهانیم.
مدیرعامل شرکت ...  

متن لوح سپاس سی و پنجمین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر

سی و پنجمین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر
برگزیده ی اولین تله فیلم برتر جشنواره در سال 1395
فیلم دانشجویی شیخ سیاسی  به کارگردانی خانم ...
مجری طرح : جناب رضا کیانیان
دبیرشورای جشنواره ی فجر : جناب سعید اسعدیان

متن لوح زرین تقدیر از همکاران انجمن سینماداران ایران

به نام خدا
برادرگرامی جناب آقای ...
فعالیت درعرصه فرهنگ وهنر، علاوه بر عزمی برخواسته از تعهد وایثار، صبروپایداری دربرابرمشکلات، بصیرتی دین مداروپرعیار می طلبد.
توانمندیهای متعهدانه ومسئولانه جنابعالی درانجمن سینماداران ایران، سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های حضرتعالی درعرصه مدیریت سینماداری میباشد.
بدینوسیله از مساعی وکوششهای ارزشمندتان تشکروقدردانی مینمائیم .امیداست درسایه الطاف خداوندمنان همواره سلامت وموفق باشید.
بااحترام:
انجمن سینماداران ایران

متن لوح تقدیر ازمدیران پنجاه و ششمین گردهمایی مدیران پروژه

به نام خداوند جان و خرد
با سپاس از تلاش های صادقانه، برنامه علمی ارزشمند و ارائه بی بدیلتان در پنجاه و ششمین گردهمایی مدیران حرفه ای پروژه به حکم ادب و رسم یادبود این لوح تقدیر، تقدیم حضورتان می گردد.
بی تردید از تجارب ارزنده آن سرور گرامی در امر ارتقا دانش مدیریت پروژه بهره مند بوده و خواهیم بود.
با آرزوی سامتی و بهروزی روزافزون برای آن سرور عزیز

متن لوح تقدیر از شرکت های انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران

ذلک فضل الله یوتیه من یشا
بلی این چنین است فضل خدا           که بر هرکه خواهد نماید عطا
جناب آقای ...
مدیر عامل محترم شرکت ...
آنچه امروز در پرتو تلاش و موفقیت شما به دست آمده، پایه های اولیه و مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیر نفتی که آثار پربهای آن در آینده بهتر كشور، پدیدار خواهد گشت.
ضمن تبریک انتخاب آن شرکت محترم به عنوان يكي از صادركنندگان برتر صنعت پلاستیک و پلیمر به کشور افغانستان، امید دارد، که باتعامل هوشمندانه، گام های استوارتری برای اعتلای ایران عزیز بردارید
با تقدیم احترامات
انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران

متن لوح تقدیر از سرور کنفرانس ملی نشانه شناسی

با  سپاس از تلاش صادقانه و ارائه ی علمی ارزشمندتان در اولین کنفرانس ملی نشانه شناسی و ارتباط آن در مطالعات ترجمه، مطالعات فرهنگی، علوم انسانی  و هنر اين لوح تقدير به حکم ادب و به رسم یادبود تقدیم حضورتان می گردد. بی تردید تجارب ارزنده ی شما راهنماي جويندگان علم و پويندگان مسير علم آموزي  خواهد بود.
سلامتی و بهروزی آن بزرگوار را از خداوند سبحان خواهانيم.

متن لوح تقدیر از پرفسور انجمن کشت سلول و بافت گیاهی ایران

به نام خداوند جان و خرد
استاد گرانقدر جناب آقای پروفسور
چهره ماندگار
دستیابی به توسعه علمی و رسیدن به جایگاه عالی و داشتن کشوری توانا در تولید علم، جز در گرو تلاش ها و خلاقیت دانشمندان و محققین کشور در تمامی عرصه های پژوهش و فناوری میسر نمی شود و تکریم از عالمان و صاحبان اندیشه و خرد، امری است شایسته که ریشه در فرهنگ دینی ایران اسلامی دارد. گام نهادن در مسیر علم و دانش، علاوه بر عزمی نشات گرفته از تعهد و ایثار، گام هایی محکم و استوار می طلبد. بی­گمان حیات علمی هر جامعه ای بستگی تام به میزان پژوهش هایی دارد که در مراجع و مراکز علمی آن جامعه انجام می پذیرد. دلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال دانش نافع، درکنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان برای کسب علم و دانش ستودنی است. انجمن علمی کشت سلول و بافت گیاهی ایران سپاس بیکران خود را به پاس یک عمر فعالیت صادقانه و گرانمایه جنابعالی در عرصه علوم زیستی ابراز می دارد.
ارادتمند ...

متن لوح تقدیر از انجمن حسابداران خبره

هر آن کس که بنمود کار و کردارنیک
به نفع خودش کرد آن کار نیک
امروز اطلاع رسانی و به روز بودن اطلاعات، نقش اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد.
آگاهی روزافزون مردم و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم ودانش و تخصص خود را، صمیمانه وبی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.
بدین وسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم حضرت عالی در اطلاع رسانی و انتقال اطلاعات به حسابداران تشکر شده و از شما به عنوان حسابدار برتر در نشست همایش فجر  حسابداران  تقدیر و این تقدیر نامه به شما تقدیم میگردد.
امید که این همکاری و تلاش جنابعالی همچنان ادامه یابد.

متن لوح تقدیر از استاد دوازدهمین کنگره بین اللملی ام اس

بسم الله الرحمن الرحیم
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده ی عالم دوام ما
استاد ارجمند جناب آقای دکتر ...
ازاینکه در سایه ی الطاف ایزد منان با کوشش و سعی بسیار، دوازدهمین کنگره بین اللملی ام اس را با شکوه هر چه تمام برگزار نمودید و بدین وسیله موجبات ترقی جامعه ی پزشکی این مرز و بوم را فراهم آوردید، از شما نهایت تشکر و قدردانی می شود.
امیدواریم همواره در تمام مراحل زندگی موفق بوده و شاهد پیشرفتهای روزافزون شما باشیم.

متن تندیس سپاس از اندیشمندان بهترين مقاله روانشناسي باليني

بسمه تعالي
انديشمند بزرگوار جناب آقاي دكتر ...
عنوان بهترين مقاله روانشناسي باليني سال ... به حق نصيب شما گرديد.
اين موفقيت قابل ستايش را صميمانه به شما تبريك ميگوييم.
برتري عالم بر عابد ، مانند برتري ماه شب چهارده بر ديگر ستارگان است.
رسول اكرم (ص)

متن تقدیر و تشکرستاد پنجمین همایش ایده های نوین اپلیکیشن

با اهداي سلام و تحيت
احتراماً ایده تولید برنامه موبایل در بستر آندروید و آی او اس ارائه شده جناب عالي رتبه هفتم در ایده تولید برنامه های موبایل را از میان ۱۳۰۰ ایده کسب کرده است
اپلیکیشن های «گرفتن وقت ویزیت پزشک» و «رزرو رستوران» در پنجمین همایش ایده های نوین اپلیکیشن سال ۱۳۹۵ مورد ارزيابي هئيت داوران قرارگرفت و در رديف ایده های برتر گزينش گرديد
به همين روي از جنابعالي تقدير نموده و امیدواریم که بزودی شاهد ارایه اپلیکیشن های شما باشیم

لوح سپاس جشنواره جام رمضان

لوح سپاس
سرکار خانم ...
احتراما با آرزوی توفیق روز افزون بدین بهانه به پاس کوششهای بی دریغ در خلق زیباترین نوشته در جام رمضان از زحمات ارزنده شما تشکر نموده واین لوح تقدیر را به رسم یابود به جنابعالی اعطا میگردد.
از خداوند سبحان موفقیت پیش از پیش سرکارعالی را درارتقای فضایل اخلاقی و نیزنیل به اهداف و آرمانهای ارزشمند را برایتان ارزومندیم.
دیبر جشنواره

متن تقدیر و تشکر از دانشجوی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی

موفقیت و دست یابی افتخار امیز شما را در اخرین مرحله ی جشنواره سراسری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی در رشته ی صمیمانه تهنیت و شادباش میگوییم.
این تکریم و بزرگداشت نقشی از فرزانگی شما را در برداشته و به پاس داشت تدبیر و تلاش شما این تندیس تقدیم میگردد.این دستاورد خطیر و خیره کننده تحقق و جلوه ای ازتجلی مساعی شما در عرصه علم و پژوهش است.
رجای واثق داریم با وجود دانش اموختگان متعهد و فرهیخته و زیر ساخت های علمی و پژوهشی ارزشمند کشور در اینده ای نه چندان دور جلوه های جدیدی از تحقق توانمندی های شما را در عرصه های مختلف علم و فناوری شاهد باشیم.

متن تقدیر از همکاران دومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری

حضورگرانقدر حضرتعالی موجب شد تا بر غنای دومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری افزوده شود، لذا بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی ارزشمند حضرتعالی اعلام می‌داریم و پویایی اندیشه و استمرار تلاشتان را در ساختن ایرانی سربلند آرزومندیم.

متن تقدیر از طراحان همکاری گروه دکوراسیون داخلی

بسمه تعالی
و انّ لک لاجراً غیر ممنون
تو را هست پاداش بی منتی               که بسیار شایسته ی عزّتی
از اینکه با اراده ای آهنین و عزمی راسخ با پشتوانه ی توانمندی در زمینه  طراحی سه بعدی تلاش نمودید به پاس این همت عالی و حمیّت کاری این لوح تقدیر در کمال افتخار تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد
با امید به اینکه در سایه سار امن الهی و با مشارکت و معاضدت گسترده همواره عالم عامل بوده و در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی گامهای موثری بردارید
در این رواق زبر جد نوشته اند به زر       که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند.

متن تقدیر از دکتر کمیته علمی سومین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران

بار ديگر تلاش و همت جمعي از انديشمندان، اساتيد، صاحبان صنايع و متخصصين كشور در جهت توسعه دانش و كاربردي ساختن دستاوردهاي علمي و پژوهشي با برگزاري باشكوه و به‌ياد ماندني سومین كنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران (IRNDT2016) در روزهاي دوم و سوم اسفندماه سال 1394 در هتل المپیک تهران به ثمر نشست.
انجمن بازرسي غيرمخرب ايران (IRNDT) حضور ارزشمند جنابعالي در اين كنفرانس را ارج مي‌نهد و به پاس تلاش و همكاري صميمانه جنابعالي با كميته علمي كنفرانس اين لوح تقدير را به جنابعالي تقديم مي‌دارد. 
با شایسته‌ترین احترامات

متن تقدیر از اساتید دکتر انجمن جراحان اوتوپدي

استاد گرانقدر
جناب آقای دکتر ...
بهره مندی از حمایت های علمی آن استاد ارجمند درکنگره انجمن جراحان ارتوپدی مایه افتخار و مباهات این شرکت بعنوان نماینده رسمی کمپانی در ایران  است
نهایت قدردانی خود را تقدیم حضور میداریم

متن تبریک از برترین جشنواره فروش شرکت

احتراماً، ضمن عرض تبریک و تقدم بابت موفقیت شما در جشنواره فروش شرکت ، با موضوع …. ، از درگاه خالق توانا برایتان آرزوی سلامتی، پیشرفت و حرکت به سمت تعالی در تمام عرصه های زندگی می نمائیم.

تقدير از میهمان ویژه کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز

به نام آنکه رویش و خلقت را به هستی بخشید
با سپاس از حضور مفتخرانه جنابعالی به عنوان میهمان ویژه کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز، به حکم ادب و رسم یاد بود این لوح تقدیر، تقدیم حضورتان می گردد. امید است بیش از پیش افتخار بهره مندی از تجارب ارزشمند جنابعالی را در مراتب آتی داشته باشیم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.

متن تقدیر انجمن حمايت از حقوق كودكان

ما به خوبانی چون شما بسیار نیازمندیم که فریاد "من عاشق انسانم" از اعماق روح برآورند و نیاندیشند به اینکه انسان در کدام جغرافیا، کدام حال و با کدام نظام است و تنها بیاندیشند به جوهره انسان...
شما با درک عاطفی و شاعرانه خود به این هستی ناپایدار ،حرمتی جاودانه بخشیده اید و چنین معجزه گری تنها از انسان هایی چون شما بر می آید، چنانکه دغدغه تان همواره پاسداری و آبیاری نهال انسانیت بوده، نهالی که نامش را کودک نهاده اند.  سرشار گشته اید از نیکی و پاکی  و نهال های بسیاری رشد و نمو خود را در آیینه چشمان شما دیده اند.
آری ،پس از آن زلزله ناگوار امیدها با حضورتان قوت گرفت و با آفرینش الگویی بدیع، حقوق کودک در شریان مناطق محروم جریان یافت.
انجمن حمایت از حقوق کودکان به پاس تمام مهربانی ها و فداکاری ها صمیمانه ترین سپاس ها را ارزانی تان داشته و در ادامه راه برای شما از پروردگار،  توانی صد چندان طلب می نماید که لحظه لحظه حضورتان نور است و مهر و مهربانی از برای کودکان این مرز و بوم.

تقدیر از اراِئه دهنده پوستر همایش ملی علوم زیستی

بسمه تعالی
سرکار خانم/ جناب آقای ...
بدینوسیله انتخاب شایسته شما را به عنوان ارائه دهنده برتر بخش پوستر در "نخستین همایش ملی علوم زیستی- نشست دانشجویان کارشناسی" تبریک گفته و موفقیت روزافزون شما را از درگاه خداوند منان خواستاریم.شرکت کیان لوح اطلاعات تماس آدرس
مرکز طراحی، ساخت و فروش اینترنتی انواع مدل سفارشی یا خام لوح تقدیر، تقدیرنامه، تندیس، جعبه لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، قاب تقدیرنامه، لوح سپاس و لوح یادبود در رنگ های متنوع و خدمات حک و برش لیزری عمده یا تک با طرح پیشنهادی و نازلترین قیمت تلفن: 021 88723522 تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، پلاک 2254، طبقه اول
موبايل: 09120054258 - 09366210622
ايميل: kian.loh@outlook.com
تلگرام: @kianloh
اينستاگرام: kian_loh